Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák-Apukák! Ti a lányotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák-Apukák! Ti a lányotoknál mikor fogadtátok el hogy van egy barátja? Mikor engedtétek meg nekik hogy együtt aludjanak? Hogy képzelitek el a tökéletes barátot a lányotok számára?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan még pici a lányom, de amikor majd pasizni kezd én csak azt várom el, hogy a fiú tisztelje és szeresse őt, nomeg vigyázzon rá, mert nyilván akkor már nem én fogom óvni. Tudom jól, hogy elkerülhetetlenül lesz(nek) férfiak az életében, úgyhogy ezen nem aggódok.
2012. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
14 evesen engedtem meg a lanyomnak a baratjat. Az eggyuttalvast meg 16
2012. jún. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nekem jóval húszon túl engedték,kb 22-23 évesen. 16-18 évesen még szó sem lehetett volna ilyesmiről.
2012. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

ebbe nem lehet bele szólni h mikor kezdjen el pasizni, előbb utóbb őt keresik a fiuk.. de arra figyelj h, vagy inkább beszélgess el vele h mindennek el jön az ideje és ne kapkodjon el semmit értem ez alatt pl szex!

Azt meg ti fogjátok látni, hogy majd a fiú mennyire jó hozzá, mert ő a rózsaszín lepel alatt, ezt nem láthatja...

2012. jún. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!