Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti milyen lányokra mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen lányokra mondjátok, hogy inkább barátzónás?

Figyelt kérdés
Ha egy lányra csak barátként tekintetek akkor is rendszeresen keresitek?
2012. jún. 5. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nincs ilyen nálam, hogy barátzóna. a barátság egy rendkívül nemes dolog, azt nem osztogatják csak úgy ingyen. ha egy lány tetszik nekem, akkor össze akarok vele jönni, de ha nem tetszik, akkor marad az ismerősi viszony. szia-szia a folyasón és ennyi. ugyanez ha ő utasít vissza engem
2012. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

NIncsenek lány barátaim, de még haverjaim sem, csak ismerőseim. Velük sem beszélek szinte sosem. NÉha ők írnak rám.


Amúgy meg ha mégis úgy alakulna, hogy barátom lenne egy lány, akkor az csakis a duci, kövér lányokból kerülhetne ki, mert ők sosem vonzottak szexuálisan. Olyanok nekem, mint egy fiú haver, bár még annál is jobban taszítanak.

2012. jún. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindet megb@szom!
2012. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes mert nekem meg van 1 csomó fiú barátom,akivel napi szinten dumálunk.Sőt csúnya sem vagyok,se kövér se ápolatlan.Még sem nyomul egyik sem rám!Csak baráti zónában vagyunk!
2012. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!