Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha most írok üzit, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most írok üzit, akkor sejti, hogy egész idő alatt rá gondoltam, csak visszafogtam magam?

Figyelt kérdés
Egy sráccal megbeszéltük, hogy haverok maradunk (én lány vagyok), mert egy idő után én járni akartam vele, de elutasított, én mondtam, hogy a barátságának örülök azért és még hetekig elvoltunk ebben. Most egy ideje nem keres, de nekem meg hiányzik, lehet nem tettem túl magam még ezen, de mint barát is hiányzik. Ha SMS-t küldök neki vagy felhívom akkor feltűnő lesz, hogy alig bírtam ki vagy mondjuk azt gondolja, hogy épp csak eszembe jutott (tud róla, hogy mennyire oda voltam érte, de mondtam neki, hogy semmi baj, mert jól leszek)
2012. jún. 5. 19:08
 1/4 Baby Firefly ***** válasza:
54%
igen
2012. jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondok neked valamit:ha vágysz rá, ne titkold!

tisztában vagy vele, hogy nem jön össze,de ha engem kérdezel, azért vágysz rá barátként, mert most még azzal is beérnéd.

Mindegy is: én csak azt mondom, hogy még egy-két év szakítás után is nyugodtan mondd meg bárkinek, hogy szexi álmaid vannak vele kapcsolatban, vagy hogy vele volt a legjobb az ágyban, (tudom, veled nem erről van szó) egy férfi ritkán kap hasonló bókot,és többnyire csak az aktuális barátnőjétől. Az ilyesmit egy életre megjegyzik, és később sokkal jobban számíthatsz az élet bármely területén. Legyen az költözés, vagy műszaki probléma,pénzügy, vagy akármi.

2012. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok25/L
2012. jún. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi 1-es, tömör, de velős. :D

Kedves 2. hát nem tudom, ezt már megbeszéltük, innen már csak aláznám magam, hogy még mindig futok utána. És egy idő után tényleg el tudom majd fogadni, hogy barátok vagyunk, úgyhogy nem akarom elijeszteni, mert nagyon jó barátságban vagyunk (voltunk?). Csak hát hiányzik és nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy ő egyszercsak nem keres, viszont azt se akarom hogy én akaszkodom rá. Nehéz ügy.

2012. jún. 5. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!