Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelem mikor múlik el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Már több, mint fél éve nagyon tetszik nekem egy lány, szerelmes vagyok bele. Látásból ismerem, bár tudom a nevét, de még sohasem beszéltem vele, mert félénk fiú vagyok. Nem merek kezdeményezni. Nem tudom van-e pasija, és hogy tetszem-e neki ezért nem is merek hozzászólni. Nagyon szeretném jobban megismerni, de ha nem lesz szerencsém és nem szólít meg, hát nem, de akkor legalább múljon már el az egész. Mennyi idő mire elmúlik az iránta érzett szerelem?
2012. jún. 5. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
de miért nem mersz kezdeményezni??
2012. jún. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert nem tudom van-e pasija, és hogy tetszem-e neki!
2012. jún. 6. 16:40
 3/3 anonim válasza:

hány éves vagy?:D

egyszer élsz ember.. ha nem próbálod meg sose tudod meg..

2012. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!