Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől erkölcstelen lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől erkölcstelen lennék?

Figyelt kérdés

Ha megtetszik valaki, de van párkapcsolata/kiderül, hogy kapcsolatban van, akkor az nem érdekel. Mármint olyan értelemben, hogy nem fogom azt gondolni, hogy jó, bár nagyon tetszik, de békén hagyom, tehát nem tekintem 'tiltott területnek', vagy hogy mondjam.

Nem pofátlan vagyok, tehát nem hajtanék rá valakire úgy, hogy a másik nő is ott van. Ha viszont nincs, akkor viszont már igen.

Lehet, hogy ez most nagyon bunkón hangzik, vagy az is, de most tényleg kíváncsi vagyok, hogy akkor ez hogy is van.

Egyébként még elég fiatal vagyok, talán idővel kialakul az ilyen fajta tisztelet?



2012. jún. 5. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Buta a saját kárán tanul. Sajnos én is ilyen voltam, mint te. Barátnős férfivel soha. Ugyanis úgy jártam, hogy a pasi csak a volt nője után sírt folyamatosan.
2012. jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy. Bár a jellemtelen alak találóbb kifejezés.
2012. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy jellemtelen vagyok. Nem állítottam azt, hogy erre büszke vagyok, és ha elolvastad a kérdést, azt is láthatod, hogy megemlítettem, hogy idővel ez talán megváltozhat.

Egyébként meg, nem csak jó lehet valaki jelleme, bár azt nem mondanám, hogy nekem nem az, de akár így is nézheted.

2012. jún. 5. 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:
korod, nemed?
2012. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én inkább úgy határozom ezt meg, h nekem már annyiszor keresztbe tettek a nők, h egy másik nő miatt én nem fogok szolidaritásból vakságot fogadni és nem fogom tudatosan elcsábítani, de elérem, h lássa a jó tulajdonságaimat, vonzó leszek. ha nem kellek neki, akkor egészségére, ha igen, akkor nem fogok őrlődni, h "jaj szegény másik lány"... persze más dolog, h még nem tettem ilyet és vallszeg nem szívesen jönnék össze olyannal, aki otthagy valakit miattam, épp azért, mert velem is megteheti a későbbiekben, de mondom: nem fogok szolidaritásból rendes lány lenni.
2012. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szemét dolog! Volt egy ilyen ismerősöm akiket házasság előtt szakított szét egy harmadik csaj. Évekig tartó szenvedés lett.

Szerintem amikor majd a te kapcsolatodat b.sszák szét akkor nem ezt mondod. Szerintem önző kis dög vagy. És olvastam egy könyvben, h azok a csajok hajtanak foglalt pasikra akiknek nagyon kicsi az önbizalma.


Én hiszek a karmában:) Te nem félsz tőle?

2012. jún. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6! Én úgy gondolom, hogy van önbizalmam. Persze én sem érzem magam mindig a toppon, de alapvetően ezzel nincs problémám, ezt egyrészt én így látom, és mások visszajelzéseiből is az jön le, hogy jól látom.

Nyilván ha az én kapcsolatomban történne ilyesmi, annak nem örülnék. De nem is mondtam, hogy így lenne.

Az, hogy hogyan ítélnek meg az emberek, szerintem több mindentől függ, mint hogy kivel vagyok együtt. Szóval attól nem félnék, hogy majd rossz szemmel néznek rám az emberek. Vagy ne haragudj, de nem tudom, hogy értetted a karmát.

2012. jún. 5. 22:15
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy értette a karmát, hogy pl. ha te ezt teszed, akkor ezt kapod majd vissza valakitől... Mellesleg szerintem két emberen múlik, ha a pasinak nem kellesz akkor fejre is állhatsz, akinek meg igen attól jobb is, hogy megszabadul a barátnője. Hogy ez a "tisztelet" kialakul-e azt nem tudom, bár ha pl. egy pasi elmeséli a nőjének az meg valami karatebajnok és szarrá ver akkor lehet, hogy kialakul :D Szerintem nagyon nem jó amit te csinálsz, de te tudod..viszont így vagy úgy de meg lesz az eredménye, az biztos. 24/L
2012. jún. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Akkor félreértettem:) Hát akkor, ha ez a karma-dolog túl van misztifikálva, akkor nem hiszek benne. Annyi valamennyire igaz, hogy az emberek általában úgy viselkednek veled, ahogy te velük. De ez sem mindig igaz.

Én is úgy gondolom, hogy ez két emberen múlik, viszont vonzalom kialakulhat idővel, akkor is, ha eleinte nem volt. Szóval, ha egy harmadik fél nem avatkozna közbe, akkor lehet, hogy maradna a kapcsolat rendben.

2012. jún. 5. 23:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy picit hasonlít a gondolkodásunk de csak nyomokban. Annyiban igazad van, hogy barátnős pasival is ugyanúgy lehet ismerkedni mint egy nem barátnőssel. Ha fontos neki a lány akkor úgyis le fog koptatni téged. Viszont az hogy tudva tudod hogy egy pasi foglalt és látványosan rányomulsz az nem épp egy erkölcsös dolog. Finoman szabad közeledni, ez egy szabad ország mindenki arra hajt akire akar. Ha a kiszemelt srác félrelépne veled nem te lennél a hibás hanem az akit sikerült elcsábítani... Én nem mondom hogy nagyon rossz dolgot csinálsz csak tudd a mértéke. És főleg ha egyszer valaki rád szólt, hogy bocsi de barátnőm van, akkor állj le és ne áskálódj.
2012. jún. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!