Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kedvesség és az érdeklődés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kedvesség és az érdeklődés (esetlegesen vonzalom) közötti különbségre lennék kíváncsi, szeretném ha megmagyaráznátok mi az eltérés közöttük?

Figyelt kérdés

A szavak jelentését értem csak sajnos a gyakorlatban nem vagyok tisztában az eltéréssel.

Volt már úgy ,hogy azt hittem bejövök a csajnak(ezekből az érdeklődési jelekből gondoltam), mint kiderült ő csak szimplán kedves akart lenni mert az ő természete ilyen.

Ezért is szeretnék választ kapni a kérdésemre hogy el tudjam kerülni az ilyen kínos szitukat.


2012. jún. 5. 16:32
 1/3 Cs0kiskex válasza:
Ez nem kínos, csak félreértetted. Szerintem mindenki máshogy mutatja ki a kedvességet és az érdeklődést. (valaki pl. úgy fejezi ki vonzódását, hogy a másikat piszkálja, de valaki meg mindíg mellette van. Ezt nagyon nem lehet tudni, ki kell tapasztalni, hogy a másiknak milyen a természete!)
2012. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

ezt értem.

De akkor a kettő között nincs is határ?

2012. jún. 7. 14:25
 3/3 anonim válasza:
Úgy tűnik, hogy nincs...Én nem tudok bánni barátként a férfiakkal, csak ha akarnak valamit, pont ezért, mert ha csak kedvesek, azt félrenézem. Ezzel szemben sok nő tök jól elvan haverként férfiakkal...Nem is nagyon értem ezt igazából, engem is sokszor megzavarnak a szituációk.
2012. jún. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!