Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 fölötti pasik, kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 fölötti pasik, kellene nektek ilyen csaj?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, lány. Lépten-nyomon hangoztatják a körülöttünk levő idősebb pasik hogy fiatal vagy, éld ki magad és akkor majd később nem akarsz kipróbálni mást ha komoly kapcsolatod/családod lesz.

Na ez a csaj ki is éli magát de rendesen. nagyjából eddig 30-35 férfival lefeküdt és még mindig akar minimum ennyivel. Én sem vagyok prűd, de ennek a mennyiségnek kb. az ötödénél tartok és nem is nagyon vágyok minden hétvégén új farokra.

Aki a "kiélést" támogatja: nem fél attól hogy hiába érzi úgy magát a csaj hogy na, most már végleg elköteleződne, de aztán mégsem bír magával és meg fogja csalni őt?

Aki meg ellene van az mi miatt?

kíváncsi vagyok

22/L



2012. jún. 5. 20:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az éld ki magad nálam nem azt jelenti, hogy több f@szt kell fognia mint kilincset.

Hanem a szórakozást.

Hiába kur.ából lesz a legjobb feleség, nekem nem kéne...

Miért?

1. Mert a frász tudja mit kitől mikor kap el.

2. Valamilyen szinten azért használódik is a csaj. Hülyén hangzik tudom, de ez van...

3. egyszerűen nem bírom elképzelni, hogy valamikor is megváltozik...

2012. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez emberfüggő, kinek mi fontos, nem lehet ráerőltetni egy erkölcsöt vagy világnézetet senkire. az ismerősöd lehet, h nem monogám, azért keresi ennyire a változatosságot. lehet, h ezt a tulajdonságát kinövi, de lehet, h nem. lehet, h szerelmes lesz és elköteleződik, lehet, h nem. nincs recept, de én amondó vagyok, mindenki éljen úgy, ahogy neki jólesik (amíg nem bánt vele másokat). te attól nem vagy kevesebb, ha neked más az életstílusod és nagyobb stabilitásra vágysz, de ő sem kevesebb nálad csak azért, mert a változatosság megszállottja.
2012. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Igen kellene nekem is ilyen csaj! Sőt izgat ,hogy annyi pasi megkefélte már!!!
2012. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Csegi89 ***** válasza:
Nekem biztos nem kéne olyan nő akit megb.szott a János, meg a fél város...
2012. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2. de ha jó egy kapcsolat, az ember megkapja a változatosságot, nem?
2012. jún. 5. 20:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezért irigylem a lányokat, ők akárkivel kefélhetnek. De b@szd ki nekem egy nő volt még csak, akit megdughattam 22 évesen! :"(
2012. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kiélés része oké. Az, hogy ezt hogyan teszed az egyéni választás. Mert tényleg nem előnyös elfojtott, stb. vágyakkal belemenni egy kapcsolatba, főleg ha már kb az elején érzed ha magadba nézel, hogy nem is érdekel igazán az egész csak ki akarod próbálni aztán pá.
2012. jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább most élje ki magát, mint 10 év múlva, mikor már lesz tuti állása, férje, meg a csecsén lógó két pulya.
2012. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem kellene. Ez nem egy igazságos játék. Én is kiélem magam, olyan lányokkal, akik szintén kiélik magukat, de párkapcsolatra olyan lánnyal tervezek, aki megmaradt a normális határokon belül. Mondjuk 4-5 pasi. Remélhetőleg addigra leszek olyan jó emberismerő, hogy kiismerem, mennyire lehet megbízni benne. Ha pedig megcsal, nem dől össze a világ, történik ilyen. 26/f bi
2012. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
JÓ csaj a barátnőd??
2012. jún. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!