Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sára04 kérdése:

Szerintetek tetszem ennek a srácnak?

Figyelt kérdés
van egy srác (a padtársam)irtó helyes és okos is.mindig rámosolyog bíztat jókat mond rólam és mondta egyszer hogy tök szép vagyok.sokat kosarazok(tesi tanártól ezért ötös leszek :))és mindig nekem hajrázik. mikor fekvőtámaszozunk az mondja hogy csakis én csinálom jól.segít a dogákban is meg minden.azt mondja hogy csakis én vagyok normális a lányok között és mondta már hogy én nagyon kedves vagyok és okos.olyan édi.
2012. jún. 6. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok?


Különben abszolút kétesélyes, lehet, hogy akar valamit, de a leírás alapján az is lehet, hogy abszolút friendzone.

2012. jún. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szerintem utál.Utál veled lenni folyamat hallgatni a hülyeségeid ... Ahogy látom de nem vagyok okos úgyhogy csöndben fogadd el a segítségét azt kíméld meg magadtól ..
2012. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szerintem utál.Utál veled lenni folyamat hallgatni a hülyeségeid ... Ahogy látom te nem vagy okos úgyhogy csöndben fogadd el a segítségét azt kíméld meg magadtól .. *
2012. jún. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is okos vagyok.kitűnő már 3 éve
2012. jún. 6. 15:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Tetszel neki és szegény már annyira nyilvánvalóan mondja, csak várná, hogy reagálj is rá.


23/N

2012. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem cummantasd le
2012. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hadjátok már békén azt a lányt fiúk!Szerintem tuti tetszel neki!Nekem is tetszett egy srác az is hajráz nekem meg bíztat és olyan cuki és azt mondta ,hogy szép vagyok!Tuti jó úton haladsz csajszi!Gratula!Nem vagyok jó helyesíró bocsi:))Így tovább:)
2012. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!