Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viszonyulnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Járok egy 25 éves csajjal és ma úgy volt, hogy nála találkozunk. Ma mentem is hozzá, de mikor csöngetek, a húga kinéz az ablakon és kikiabál félmeztelenül, hogy mindjárt jön, beenged. Mikor kinyílt az ajtó, egy fürdőköntösben volt, így engedett be és közben elmondta, hogy a nővére kicsit késik, addig várjam meg bent.

Alighogy bementünk a házba, le is kapta magáról a fürdőköpenyt, ami alatt csak egy tanga volt és a kanapén mellém ült és így néztük a TV-t.

Elég zavarban voltam eközben, de szerencsére egyszer felállt a kis csaj a kanapéról és elment a fürdőszobába és ekkor jött meg a nővére is, így gyorsan leléptem onnan a barátnőmmel.

Mit csináljak? Mondjam meg neki, hogy a húga ilyet tett és szerintem ki akar velem kezdeni, vagy hallgassak, hátha ez csak egyszeri alkalom volt és többet nem csinálja ezt?


2012. jún. 6. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább tanulj vagy menj ki focizni a haverokkal.
2012. jún. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1# :DDD, hameg mégis igaz, akkor: Basszus, hogy én ménem járok így sose! A fenébe!!! :D
2012. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ártatlanul megkérdezném a barátnőmtől, hogy a húga nudista-e vagy csak időnként elfelejti, hogy nem családi körben van.
2012. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
te hány éves vagy , mert a kiscsaj lehet azt hiszi ő jobban passzolna hozzád korban
2012. jún. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
23 vagyok, a huga 17
2012. jún. 6. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!