Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Észrevetted, hogy a prostik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevetted, hogy a prostik árképzése pont akkora, amennyit normál esetben kellene dolgoznod egy nőért?

Figyelt kérdés
A drágább prosti jobban is néz ki, a jobb nöket meg akkor tudod összeszedni normál keretek közt, ha gyursz, ha sikeres vagy, ha okos, teáht valamit dolgoztál, mig az értéktelenebb nöket akkor is fel tudod szedni, ha ápolatlan vagy és müveletlen.
2012. jún. 6. 18:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, de azt észrevettem, hogy a prosti lefekszik velem, a normális nő meg nem.
2012. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez így van, piacgazdaság van ezen a téren is. Egyáltalán nem érdekesség.
2012. jún. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ha annyit dolgoznál, amennyit egy prostiért kell. Mármint nem péznben mérve, hanem önfejlesztést nézve, akkor lefeküdne veled normális nö is.
2012. jún. 6. 18:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát azt nem hiszem:D
2012. jún. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
sportolni, egészségesen étkezni, és elolvasni könyveket, amik rendbeteszik a nökkel kapcsolatos gondolkodásodat, céltudatosan élni, ez szerinted többe kerül mint kuurvákkal élni nemi életet? Ha rendbe teszed magad akkor sorba jönnek a nők. INgyen.
2012. jún. 6. 18:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ált. ronda pasikkal járok, de bulikban bármelyik 10/10-est megkaphatnám ha olyan lány lennék. Modell alkatú lány vagyok, magam tartom el magam rendes munkával, tudok főzni, programozást tanultam, sőt még ronda sem vagyok.. és rohadtul nem érdekel egy pasinak mije van. Volt már kigyúrt pasim, de tele pattanásos nálam vékonyabb hülyén röhögő is. Ált. egyébként szingli vagyok, mert a pasik a könnyen megszerezhető ribancokra buknak. Ha egy kicsit szétnéznétek a világban talán látnátok is! Engem csak az érdekel, hogy valakiben megfogjon valami, az, hogy milyen ember. Ha nem jön be külsőleg, korban akkor ez van. De nem a kocsijára, pénzére, izmaira fogok bukni, vagy épp arra, hogy hány diplomája van. De ha üres a feje mehet a kukába részemről. Egyébként pedig utálom, ha egy pasi meg akar hívni vmire, vagy vásárolgatni akar nekem. Mindig itt sír a szátok, hogy a csajokat a pénz érdekli stb, közben meg kiakadtok ha beközlöm, hogy engem nem kell meghívni van munkám, kössz..Mert ha egy lány meg eltartja magát az már félelmetes nektek.. :) Azért elgondolkozhatnátok, hogy ti sem vagytok százasak! Mondom úgy, hogy utálom a női nemet, és nagyon kevés lány baráttal rendelkezem..de azért na..ti is olyanokká váltok lassan mint az igazi hisztis buta női nem!
2012. jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ma 18:18


Bea, te vagy az?! :O

2012. jún. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
kérdező: nem kerül többe, de tudod vannak akiknél ez semmit nem javít a helyzeten, mert rondának születnek és alacsonynak.-ilyen vagyok én is
2012. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
én is....attól még csajozhatsz, fognak veled nők kavarni, de sexelni csak nagyon esetlegesen.
2012. jún. 6. 19:17
 10/12 anonim ***** válasza:
ennyi...
2012. jún. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!