Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan lányba szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan lányba szeretem bele akivel még 1x találkoztam de más településen lakik és minden nap beszélünk és nem tudom hogy mondjam el neki hogy én őt szeretem?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem kell kimondani csak ad tudtára h tetszik neked, hivd el vhová, mozi, vagy akármi és aztán úgy is kialakul, ha ő is szeretné.
2012. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te beszélni is így szoktál, egy szuszra?
2012. jún. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Vala hogy úgy!! :D
2012. jún. 6. 18:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Már elhívtam 2 helyre de nem egyedül jön az egyikre :SS a Msik helyre még nem tudom mert az később lesz.
2012. jún. 6. 18:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön kimutatni, hogy szereted, mert utána elméri a farkát!
2012. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!