Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha így ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha így ismerkedem?

Figyelt kérdés
nem vagyok barátokkal körülvéve, ami azt illeti nincsennek már, a "hétköznapokban" ismerkedem. Nem mondom h átlagos vagyok, kivülről talán eléggé magamnak való, de lehet csak nem a hozzám illő emberek közt mozgom. Tudom lehetne úgy ismerkedni, am full magabiztosan, teljesen humorizálva, magyarán szerepet játszva. Az igazság az hogy így tényleg sikere van az embernek többségiben, de fárasztó a kezdeti időn tul ebben a szerepben lenni a lány előtt. Nem egyszer volt hogy kaptam, hát ők teljesen mást néztek ki belőlem, am mint aki minden nőt megkap stb... De nem ilyen vagyok. Normálisnak tartom magam, és próbálok immár úgy ismerkedni amilyen valójában is vagyok, nem mindíg megy könnyen, mivel szokatlan nekem. Nincs sok önbizalmam minden helyzetben. Mikor leszólítok egy lányt és beszélgetek vele, azt sugárzom hogy a mérleg mindekét oldalon meglegyen..ha értitek. De van hogy nem érdeklődik a lány kölcsönösen, és elakad a beszélgetés, nem én lennék ha erőltetném..az ember olyankor hajlamos átesni a ló túloldalára, olyankor olyan, hogy is fejezzem ki, alárendelve érzem magam, nem az igazi. Lehet nyomulás kellene, csak nekem az valahogy nem megy, az a pofátlan full rámenős dumás...
2012. jún. 6. 20:41
 1/2 A kérdező kommentje:
sztem az önbizalmam...ami, látok átlagos srácokat és olyan szép barátnőjük van, és elgondolkodom nekem..miért ilyen "bonyolult". Olyan belső érzésem van mintha, senki nem...szeretne velem lenni vagy nem is tudom.. Erről nem igazán beszélek senkinek mert az csak....nincs értelme. Gondoltam inkább kiírom:) kicsit borongósan látok néha, ugye?
2012. jún. 6. 20:47
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban borongós, de sajns én se tudok segíteni.
2012. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!