Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi a valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi a valószínűsége, hogy egy fiú igazat mond? Ti mit tennétek ebben a helyzetben? [lent]

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit 1 éve ismerek kb. Eddig nem sokat beszélgettünk, sőtt, nem is érdeklődtünk egymás iránt az elmult fél évben. A helyzet az, hogy ő egy másik városban lakik, ami nekem kocsival kb. egy óra.

A fiú most elkezdett velem beszélgetni. Ez eddig érthető. Aztán jött a zavaros része: elmondta, hogy szeret, és hogy járni szeretne velem.


Ti hinnétek neki? Vagy szerintetek ez csak olyan, hogy nagyon be akar csajozni, és én estem előre a névsorban?


UI.: Értelmes válaszokat várok, és most nem kérek a gúnyolódásból. Előre is köszönöm.


2012. jún. 6. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Le akar fektetni..Ennyi! :D
2012. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Sunázna na. Az a kérdés akarsz-e kefélni, vagy nem.
2012. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerjük a fiút nem tudunk választ adni a kérdésedre.
2012. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Férfiak nevében kikérem magunknak, hogy ennyire szélsőségesen felszínesek lennénk és csak azon járna az eszünk. Nem mi pletykálunk állandóan mindenféle baromságot...
2012. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát..... az a helyzet, hogy én sem annyira ismerem... találkoztunk már párszor, de úgy különösebben sosem figyeltem fel rá...
2012. jún. 6. 20:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval én sem tudom, hogy mi jár a fejében... azt hittem, hogy ti majd tudjátok, mert ti pasiból vagytok, de... Amúgy nem hiszem, hogy csak "azon" járna az esze.
2012. jún. 6. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:
50-50%
2012. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dögi ***** válasza:
Hogy szeressen ha nem is ismeritek egymást ???
2012. jún. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem érted! Ő mindigis a közelembe volt, szóval ismer.. csak én nem figyeltem fel rá... Csak tudni szeretném, hogy most igazat mond, vagy csak már nagyon be akar csajozni?!
2012. jún. 7. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha bejön érdemes adni neki 1 esélyt...Én nem adok be ilyen hülyeségeket hogy járni szeretnék ha nem,persze valószínűleg mások máshogy csinálják de én megsértődnék ha ilyennek gondolnának..
2012. jún. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!