Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lány ő 20 éves én 24. Nagyon tetszik. Maga a személyisége is és a teste is. Gyönyörű szép, nagyon vonzó. Ma küldött magáról pár lengébb képet, hát azt hittem leesek innen a székről, annyira elképesztően a hatása alá kerültem. Ez már csak hab volt a tortán amellett, hogy nagyon kedvelem és intelligens tartom pláne a korához képest. Kicsit elbizonytalanodtam, egyrészről ahogy kinéz, a másik meg, hogy nagyon gazdagok. Tudom ezek nem ésszerű indokok, hogy elbizonytalanodjon egy férfi. Meg én sem vagyok egy ronda gyerek és nem szoktam így "pánikolni" ilyen helyzetben, de annyira tökéletesnek látom, hogy nem szeretnék koppanni. Nem tudom mit csináljak, ha tovább így megy akkor szerelmes leszek és akkor nehezebb lenne a csalódás. Hát jól belekeveredtem még ebbe a mondandókába is.. :)


Lépjek le előle vagy próbáljam meg, ti mit tennétek ebben a helyzetben?



2012. jún. 6. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Először is vedd ki a kezed a gatyádból!


utánna ébredj fel az álomból kincsem

2012. jún. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ti pasik tényleg ilyen szerencsétlenek vagytok...?

Csapj le rá a jó isten áldjon meg! -.- Hívd el randira és ne tökölj.

2012. jún. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg mi van a lábad közt! mit látsz?

...

Ha egy fa...t akkor


Ne hozz szégyent a többi férfira és hívd el randira!

Egyébként intelligens csajok nem szoktak intim fotókat küldeni olyanoknak ,akik nem tetszenek nekik(szerintem)

úgy hogy félreismered és nem is olyan inteligens ,VAGY RÉSZÉRŐL OKÉS LEHET A DOLOG!!4

2012. jún. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg ! 1 próbát minden megér ! zárójelbe azért elég nagy esélyed van nála ha már küldött lengébb képet.
2012. jún. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Legyél férfi basszus!!!

Ha már lengébb öltözetű képeket kaptál tőle szerintem jo esélyekkel indulsz. Ne habozz!!!

2012. jún. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne tökölodj ember :D (das gibt's doch net)szedd a tokod a markodba es randi stb aaa xD 23 F
2012. jún. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ha annyira inteligens akkor ha nem tetszel neki akkor nem küldene félmeztelen képeket....Tiéd a csaj!!!!
2012. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!