Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huu miért is ilyenek a lányok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huu miért is ilyenek a lányok? Vagy csak az én barátnöm ilyen? Vagyis volt barátnöm!

Figyelt kérdés
Na szóval én barátnömmel azért szakítottam mert nem hitt nekem de nem értem miért!Lényege:Beszélgetek a csajjal és mondja hogy megkérdezte a haverokat hogy én öt választanám-e vagy egy **** játékot..és ezek a barmok a játékot mondták erre neki ált fejebb hogy én egy játékot választanék helyette és nem hitte el nekem..de ez nem az elsö eset volt áhh
2012. jún. 6. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a f*sz van?
2012. jún. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És folyton másnak hitt de már full elegem volt és VÉGE!!!

DE most eszméletlenül hiányzik! És nem tudom kiverni a fejemböl!

2012. jún. 6. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi gyökerek vannak...
2012. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fantasztikus. Menj igyál pár pohár vodkát vagy kakaót.
2012. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, 15??? Egy felnőtt, normális nő ilyet nem csinál. 25L
2012. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy hisztis kis p.icsa a csaj, aki arra vágyik, hogy ő legyen a világ közepe. Annyira gyerekes a viselkedés amit leírtál...

25/N

2012. jún. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja az amit az előttem író nő és lány is mondott. Misz hülye pia. Tök mind1, mit csináltál volna ő akkor is ilyen hülye pia maradt volna, aki úgyis talált volna valami aszságot amin kiakadhat, mert hogy ő erre izgul fel.


Neki a szex egyenlő azzal, hogy ő van a középpontban.

2012. jún. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szard le, inkább Diablo 3-azzál, az nem sértődik meg, ha inkább egy lányt választanál helyette.
2012. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!