Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha nincs barátnőm nem jön össze semmi, de ha van akkor buknak rám a nők?

Figyelt kérdés
Amíg nem volt barátnőm akik tetszettek bepróbálkoztam náluk, sokan elutasítottak, míg végül lett barátnőm, mióta összejöttünk, azóta 3 lány is elmondta, hogy összejönne velem, szerintük jó pasi vagyok, de mondtam, hogy van barátnőm.Régen is így volt ez velem, nem értem, miért most van ez?Akkor miért nem jöttek amikor szabad voltam?Pedig nem is tudták, hogy van barátnőm.
2012. jún. 5. 04:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy valós jelenség. A lányok mindig olyan hímet akarnak, aki kelendő más nőstények számára is. Ehhez meg elég egy nőstény, aki a barátnőd, így máris jön a sok nyáladzó éhes szuka.

Bizony én is alig várom, hogy legyeny barátnőm, az első a legnehezebb, de ha az összejön utána lehet három is akár egyszerre. ^^

2012. jún. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nincs barátnőd? Szerezz kocsit. Ez megsokszorozza az esélyeidet. Ja és ne légy felszínes.
2012. jún. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

ma 04:52


Ronda, kövér lányt akármlyen gyökér fel tud szedni, de ahhoz nekem sincs gusztusom, pláne, hogy helyes, jóképű srác vagyok. :D

2012. jún. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
ez örök kérdés marad. kb olyan mint hogy a vajas kenyér mindig a vajas felére esik xD
2012. jún. 5. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sokszor észre sem veszik, de a szingli fiúk megfojtanak a nyomulásukkal. Általában rettegnek, hogy egy percig csend van, és hülyeségekről beszélnek, ha tíz percig kedves vagyok hozzá, már nem engednek haza sem egyedül.


Ha van barátnőd, sokkal nyugodtabb vagy, nincs elkeseredett nyomulás, plusz, nyersz egyfajta önbizalmat, ami mindennél vonzóbb.


21/L

2012. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtabb és magabiztosabb vagy, és ezt megérzik rajtad. Még hogy nem létezik kisugárzás... :D
2012. jún. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Megfigyelted, hogy a piacon, a zöldségesnél is hajlamosabbak oda menni az emberek, amelyik standnál sokan vannak...? (kivétel az extrán-sietősök, akik nyilván nem)
2012. jún. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
na jó, de nem tudják, hogy barátnőm van, ez nem látszik ugye egy emberen
2012. jún. 5. 07:33
 9/14 anonim ***** válasza:

Dehogynem látszik.

A kisugárzás.

Nekem is, amint lett párom, rögtön tolongtak vadidegen férfiak utánam az utcán, pedig én is ronda kövér vagyok, de nem igénytelen...

2012. jún. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kit érdekel? Sunázd meg mind!

Én is ezt tettem. 6 évig nem volt barátnőm, majd lett, majd lett még több. A folyamat megállíthatatlan, sodródj az árral! A nőknek a legizgatóbb ha más nőktől vehetnek el, egy pasin látszik hogy van nője, a nők fogják az erre utaló jeleket.

2012. jún. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!