Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezen kiakadna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezen kiakadna? Vagy örülne azért neki?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Van a bátyámnak egy legjobb haverja, 23 éves, és nagyon nagyon szeretem! Kb 3 éve volt nálunk először, azóta nem múlnak az érzelmeim iránta. Mindig tök jól elszórakozunk, beszélgetünk, ökörködünk, csikizzük meg cukkoljuk egymást,néha olyan mintha egy pár lennénk, csak nincs csók meg hasonlók. Egy időben volt barátnője, ha jól tudom vele már nincsen együtt. Viszont, sajnos elég sokig együtt voltak :S... Van a srácnak egy szerelme mégis, a kocsija! Fogalmam sincs milyen, egy marha nagy,hosszú új böhöm peugeot. A számát nem tudom. Egy hete együtt néztünk tv-t, mert a bátyám még nem volt otthon, és őt várta. Akkor leesett a telefonja, lehajolt érte, és amikor felült, úgy éreztem hogy mindjárt megcsókol. De mégsem :(

De utána még beszélgettünk a kapcsolatokról, meg hogy kinek milyen típus jön be..jelenthet ez valamit? Esetleg akarna tőlem valamit?

Arra gondoltam, hogy amikor legközelebb sokáig lesz nálunk, lesurranok a kocsihoz, és fekete alkoholos filccel a kocsi hátuljára rajzolok egy (csak egy nagyon pici!) szívet, és bele a monogrammomat meg egy kérdőjelet. Ki akadna rajta? Azt le lehet mosni, nem? Vagy, örülne neki, és végre összejönnénk? Szerintetek?



2012. jún. 7. 10:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Korod? Kamuszaga van amúgy a sztorinak...
2012. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne firkáld össze a kocsiját kiakadna rajta!! Inkább irj egy cetlit és dobd be a kocsiba valami ürüggyel például meg akarod nézni a kocsit milyen is amikor nem figyel oda rakod a cetlit valahová ahol észre fogja venni. Vagy szipmlán kezdeményezz ha egyszer ilyen alkalom lesz megint.
2012. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Alkoholos filcet? Ja, higítóval le lehet mosni.
2012. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát az szívecske rajzolás az aztán nem semmi. Egy 23 éves férfi biztos ennek örül a legjobba. -.-' Nem vagytok egy szinten, a 7 év az azért 7 év. Keress inkább olyat, akinek bejön a szívecske rajzolgatás.
2012. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ha a kocsi a szerelme akkor kiakad.
2012. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne tedd!


1. Kiakadnék, ha bárki az autómra írna, és én nem vagyok pasi


2.Ez írtó dedós megoldás.


Állj elé, és mondd el mit érzel, lássa, hogy nő vagy, nem kislány.


23/N

2012. jún. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Akkor az nem jön le sehogy? :S

Legyen a cetli.

Amúgy 16 vagyok, de így kezdődik az egész..

2012. jún. 7. 10:26
 8/14 anonim ***** válasza:
A környezetemben volt hasonló sztori, ott össze is jött a lány és a srác. A vége pedig az lett, hogy nem lehet egy normális bulit rendezni ahova a család és a barátok is hivatalosak, mert szakítás után megutálták egymást. Nem jó ötlet házinyúlra lőni, főleg úgy nem, hogy 16 évesen valószínűleg nem ő lenne életed utolsó pasija.
2012. jún. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mutassa meg, hogy nem kislány, mikor ilyen gondolatai vannak? Ne már.
2012. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 albinonéger válasza:
ha nekem egy qrv@ összefirkálná filcel az autom nemhogy kiakadnék felisgyujtanám a faszomba!
2012. jún. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!