Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érez még irántam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érez még irántam valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki régen (most is) nagyon tetszett és lefeküdtem vele! Neki azóta lett egy barátnője viszont szinte minden 2. héten szakítanak! Az egyik ilyen szakítás után a discoba egyfolytában bámult és akárhányszor elment mellettem mindig megsímította valamimet!

Szerintetek tetszem még neki vagy csak nálam szeretett volna vígasztalódni?


2012. jún. 7. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen tetszel neki, de ebből azt veszem le hogy már 20 fölött vagytok, és ilyenkor minden fiú szeretne annyit sz*xelni amennyit csak tud, szóval nemsokára majd megint megkérdezi szerintem.
2012. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én 20 vagyok ő pedig 22!

Én is ettől tartok hogy csak arra kellenék neki!

Viszont így olyan rossz hogy még mindig vannak iránta érzéseim

Azért köszi a választ

2012. jún. 7. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nem értem hogyan tudsz egy olyan srácot szeretni, aki szerintem csak arra használ ki. Majd ha felérek odáig, talán leesik. A másik meg az, hogy az a kapcsolat amiben heti 2x szakítanak, az nem kapcsolat. Max 1 hónapon belül szakítanak, gondolom. 1# voltam
2012. jún. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Biztos én fogalmaztam rosszul!Csak régen kb 8 hónapja feküdtem le vele (akkor még nem volt senkije)

Viszont akkor belé is szerettem és még mindig érzek iránta valamit!

Épp ezért kérdeztem hogy szerintetek érdemes vele foglalkoznom!? Vagy hagyjam

2012. jún. 7. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!