Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg h mit érez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom meg h mit érez irántam a fiú, aki mellesleg régóta a legjobb barátom?

Figyelt kérdés
néha tesz utalásokat,de nem merek semmire se gondolni mert nem akarok tévhitet kelteni. ti hogyan gondoljátok?

2012. jún. 5. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokszor ér hozzád?
2012. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi az,hogy nem mersz semmire se gondolni?Akkor mi ez a kérdés itt?Becsapod magad!Szedd össze magad,minden bátorságod és teperd le!!!!Ámen.
2012. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 DiMalto ***** válasza:
Mi férfiak egyszerűbben működünk mint ti nők,mindig akarunk valamit,csak vannak parásabbak akik megvárják h a nő kezdeményezzen....na neked egy ilyen palid van....:D
2012. jún. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ck azért mert 1x már volt egy félreértés és nem akarom h aztán szomorkodjak miatta
2012. jún. 5. 18:49
 5/10 anonim ***** válasza:

legegyszerűbb ha megkérdezed tőle , h bejössz -e neki mert a múltkor elejtett valami olyan megjegyzést hogy:...

maximum egy nemleges választ kaphatsz.Ha nem tudod a negatív érzelmeket megélni akkor neked még nem való egy kapcsolat sem.Amúgy meg milyen már ez a csávó(nem csak ez) manapság a fiúk már kis nyunyimanók akik nem mernek kezdeményezni..

2012. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

vagyis nem a negatív érzelmekkel van gond,ck nem akarok semmiféle képpen sem eltávolodni tőle.

negatív érzelem az volt már eddigi életem során bőven

2012. jún. 5. 19:33
 7/10 anonim ***** válasza:
vállalnod kell az ilyen rizikós helyzeteket is mert ha meg sem próbálod nem lehetsz elégedett, hiszen te járni akarsz.egyébként megsúgok neked egy titkot, habár nekem nem a legjobb fiú barátom volt az illető és azelőtt egy mondatot beszéltem vele, szimpatikusnak tűnt és ráírtam feltettem neki egy kérdést,(nem párkapcsolati) , választ azóta sem kaptam .de nem is bánom legalább tudom , h nem vagyok az esete.:D azóta tudod, van bennem egyfajta nyugalom és elfogadtam a "döntését" holott ez nem volt épp nyomulós szöveg esetleg barátkozósnak nevezném.
2012. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy legjobb barátom,nagyon tetszett,egész nap együtt voltunk kb..De nem lépett se ő,se én.Majd eltávolodtunk egymástól évekkel később újra beszéltünk mikor elmondta,hogy nagyon bejöttem neki és én is elmondtam,hogy nekem is ő.A sors iróniája,hogy jelenleg az egyik legjobb barátjával vagyok együtt..

Szóval a lényeg,hogy valahogy jelezd ha (még) nem is szavakkal,de add a tudtára,nehogy úgy járj mint én anno.:)

2012. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszaitokat,biztos vagyok benne h hasznosak lesznek
2012. jún. 5. 20:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Cselekedj, különben örökre bánni fogod. És ne azzal foglalkozz, h mi lesz, ha ő mégsem akar majd semmit. Hívd el beszélgetni, esetleg igyatok meg egy pohár bort és egyszerűen tedd fel neki a kérdéseidet, hogy érez-e valamit, vagy egyszerrűen egy óvatlan pillanatban csókold meg.

Nekem például van barátnőm, közben a lány barátomat szeretem. Tehát még ha van barátnője a fiúnak, akkor sem kizárt h téged szeret.

2012. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!