Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban, aki irtóra tetszik, és ezt kevesen tudják.És az egyik barátnőm, nagyon jól kitalálta, hogy ő erre most ráfog kérdezni a fiúnál, hogy tetszem-e neki. Megmondtam neki hogy ne csinálja, de makacs, úgyhogy megkérdezte. Elvileg az volt, hogy megkérdezte hogy: szia bejön neked az Xy? (xy=én. xdd) és csak anyit mondott rá hogy: mit akar hallani? meg hogy totál elvörösödött és félmosollyal bámult maga elé. (ez órák közötti szünetben volt) a következő órán előttem ült és a barátnőm szólt hogy egész órán vigyorgott. (szerinte emiatt, de szerintem nem) meg még voltak ilyen dolgok hogy szóba hoztak kettőnket, és ő elvörösödött, én viszont lepattintom ezeket, mert a többiek nem tudják hogy én totál bele vagyok esve, meg semmit, és csak szórakoznak ezzel:DD na szóval szerintetek mennyi esély van arra hogy tetszem neki? :DD

előreis köszi 14/L



2012. jún. 7. 18:10
 1/9 anonim válasza:
Szerintem tetszel neki, de ne pattintsd le olyan gyakran a pletykákat, csak szimplán ne reagálj rá, vagy csak nagyon kicsit,mert különben hajlamos azt hinni a srác,hogy nem érzel semmit iránta.:)
2012. jún. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem is az hogy lepattintom hanem hogy hülyülök vele, vagyis teljesen benne vagyok abban hogy igen én mennyire szeretem őt életem szerelme a srác.D és még csak

nem is sejtik ... :D

2012. jún. 7. 18:23
 3/9 panini ***** válasza:
én reális esélyt látok arra, h tetszel neki.. sztem valahogy fel kellene hívnod magadra a figyelméét... és beszédbe kéne elegyedned vele.. pld ütközz neki tökvéletlenül:D:D: a folyósóón.. "jaj..bocsi..az één hibám volt..háát igazáán semmi baj.. és amúgy miújság?.. mik a terveid a nyárra/7végére..? "... vagy mondjuk szintéén tökvéletlenül ejts le valamit amikor ő a közelben van.. vagy valami ilyemsi.. érted te h mire gondolok..:D:D egy szitut hozz létre amikor egymás szemébe tudtok nézni.. aztán elkezdhettek dumálni valamirőől.. pld egy új filmrőől a moziban.. éés aztán felhozhatod, h mehetnétek együtt hamár mindkettőtöket érdekel..:D
2012. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"hozz létre amikor egymás szemébe tudtok nézni"

néha azon kapom magam hogy engem bámul pl. bioszon mögöttem ül, és kikérdeztem egyik haveromat kémiából é láttam a szeme sarkából hogy bámul és kb nyitva volt a szája, (jó hogy nem folyt a nyála) és belenéztem a szemébe meg mosolyogtam aztán folytattam a kérdezést de még láttam hogy engem bámul 2-3 percig :DD

2012. jún. 7. 18:38
 5/9 panini ***** válasza:
na az zsííír.. haszálj ki minden ilyen lehetőséget..:D:D éés legközelebb őőt kérdezd ki;))
2012. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen is kapitány ;)))
2012. jún. 7. 18:48
 7/9 panini ***** válasza:
hahaha:D számon leszel kérve ,úgyhogy csak ügyesen:D:D
2012. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
okéés:DDDD igyekszem majd ;D
2012. jún. 7. 18:55
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem cummantsd le
2012. jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!