Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak az oldalon olyanok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak az oldalon olyanok, akik itt ismerkedtek meg ezen az oldalon és azóta párt alkotnak?

Figyelt kérdés

Hogy történt?


Volt már ilyen kérdés tudom, de én a mostani állapotokra vagyok kíváncsi.


2012. jún. 7. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
ismerkedtem, csak rohadt messzire lakik a csaj tőlem... baszhatom..
2012. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen :D

kiírtam egy kérdést amikor nagyon unatkoztam, válaszolt rá egy tök jófej pasi, írt privátot, felvett msnre, bejelölt fb-n, találkoztunk, és 10.én leszünk együtt 4 hónapja :3 <3

2012. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 wiWell ***** válasza:
Amióta válaszoltam a szex, szerelem témakorben azóta kapok képeket férfi nemiszervekrol. Szóval kizárt.
2012. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen ! Gyakorikérdések kis gazda párt!
2012. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én vagyok a " tök jófej pasi" :D de így már nem látom értelmét kifejteni megint :D de látod kérdező, vannak párok még mindig akik itt "jöttek össze" :)
2012. jún. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezt ki kell próbálnom! Aki gondolja a lányok közül, és van kedve, írhat privátot ;)


19/F

2012. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányok nekem is írhatnának, szívesen ismerkedem! :)
2012. jún. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
itt az összes csaj a sült galambot várja és b@szik kezdeményezni. Szóval várhatjátok a leveleket!
2012. jún. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!