Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit értettek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit értettek az alatt, hogy ne csak a lábad köztit hanem "TÉGED" is akarjon valaki?

Figyelt kérdés

Tehát miként kell azt "bizonyítani" hogy nem csak dugni akar a srác, mért, mit kéne még akarjon szerintetek???


Most félreértést elkerülve nem azt mondom, hogy minden nő kétlábonjárő nemiszerv de ez a gyagyás szöveg már idegesít, mi az hogy nem csak arra kell, persze hogy szeretem meg elviszem hajókázni meg ilyen nyálas izéket is csinálok, de mi kell még, ami biszonyítja, hogy nem csak a p*ncia kell, és mi kell még kelledjen???



2012. jún. 8. 17:18
1 2
 1/12 TOMAtm ***** válasza:

tanulj meg helyesen írni először is.másodszor,azt sem tudod mi kell egy nőnek,csak azt tudod neked mi kell :)

' persze hogy szeretem meg elviszem hajókázni meg ilyen nyálas izéket is csinálok ' -ennyi ha jól csinálod.

2012. jún. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
lehet nem ide tartozik de hol írtam el bármit is, csak önmagam korrigálása miatt kérdem.
2012. jún. 8. 17:23
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha megért, hogy még nem akarod

2. Nem erőlteti

3. Annak ellenére, hogy tudja, hogy nincs szex mégis időt szán rád

4. türelmes veled

5. Jól érzitek magatokat együtt bármilyen más közös programon

6. Ha gyakran keres

7. Bemutat a családjának

8. Jól el tudtok beszélgetni (nem szexről)

9. Viccelődik veled, "haverkodik"

2012. jún. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

kétlábonjáró*

félre értést

2012. jún. 8. 17:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Legalább annyi, amennyit egy igaz baráttól elvár az ember. Ja, és ha eleget vársz az első alkalomra, akkor már hihető lesz, hogy a társasága is ér neked valamit.
2012. jún. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha nem felejted el a születésnapját stb.


Itt-ott megleped valamivel. Most itt nem kell arany fülbevalóra,meg luxusutazásra gondolni.


Bőven elég, ha elviszed sétálni valami szép helyre,és ott beszélgettek. Barátilag számíthat rád.


Én nem hiszek az ilyen friend zona baromságokban, mi sem bizonyítja,minthogy addig nem feküdnék le senkivel,amíg barátként nem számíthatok rá. A barátságból előbb utóbb úgyis szerelem lesz.

2012. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod magadtól a választ ezekre a kérdésekre, akkor neked guminő való, a párkapcsolathoz még gyerek vagy.
2012. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17:23! Elég szar felsorolás! Már az 1-es pont is k* önző! Egyből legyünk papucsok, csak akkor leszünk jók? Szerintem meg egy igazi férfinek nem kell ilyen szűz k*rva!
2012. jún. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pedig nincs semmi baj a felsorolással. Az egy vadidegentől is elvárható, hogy ne erőltessen rád olyasmit, amit nem akarsz.
2012. jún. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismerek olyan pasit ,aki kellőképpen határozott,de nem erőltet semmit.


Megmondja,felkínálja,h hova szeretne elvinni,vagy lazán elhív valahova stb. Aztán én azt mondom neki,h nem,akkor azt mondja h,jóvan. :)

Aztán olyan,hogyha nem sikerül neki valami,azt is amolyan viccnek fogja fel,és poént csinál belőle,kifigurázza saját magát, aztán odébb áll,mintha mi sem történt volna.

2012. jún. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!