Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék még? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik.

Szinte majdnem tökéletes, csak egy kicsit bunkó.

Nagyon ritkán beszélünk.

Pedig majdnem mindennap találkozunk.

Az első"lépéseket" is én tettem meg a kapcsolat kialakítás szempontjából, de nem sok visszajelzést kaptam. Biztosan tudja, hogy szeretem...és én úgy tudom ő is engem.Nincs barátnője, mégsem tesz semmit.Viszont ha én teszek arra sem reagál. Akkor ez most mi? És én mit tehetnék még? Vagy

az lenne a legjobb ha békén hagynám(csak azt nehéz lenne mert én tényleg szeretem)?



2012. máj. 27. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
15/L
2012. máj. 27. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz mert annyira ismerős ez amit írtál :D ?
2012. máj. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hagyd békén. nem akar járni veled. ennyi, lépj tovább. úgyis bunkó, minek erőltetni?
2012. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ismerős..:ss azt kivéve hogy mindennap talizunk igérgeti hogy nyáron majd velem fog foglalkozni aztán utána több napig nem is keres aztán megint én vagyok a mindene...

15/L

2012. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!