Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti mit reagálnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit reagálnátok, ha az utcán egy idegen pasi odamenne hozzátok, és azt mondaná, h ad egy 5000, ha nekiadom a harisnyámat?

Figyelt kérdés

Mert velem kajak ez történt. A barátnömmel jöttünk hazafele buli után,és utközben szembejött egy pasi,és ezzel ált elö..Hát én hirtelen köpni-nyelni nem tudtam,de az elsö sokkból magamhoz térve elhajtottam. Aztán kezdtünk el gondolkozni bnömmel, h lehet inkább el kellet vna fogadni az ajánlatot,mert mikor hazaértünk,és levettem a cipöm kiderült,h dobhatom ki a harisnyát,mert az egyik lábujjamnál kilyukadt,és elkezdtek futni a szemek..:S

Nem tudom,picit lehet bánom,h nem adtam oda,hisz egy 5000es mindig jól jön,de az adott szituban fullra leblokkoltam,mert sokmindenre számítok egy pasitól,de erre álmomban sem gondoltam vna.. Lányok,ti mit tettetek vna hasonló helyzetben?(kort is légyszi)



2012. jún. 9. 05:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nézd, az is könnyen előfordulhatott, hogy a pali egy társaságban volt és fogadtak, hogy úgyse tudsz szerezni egy csajtól egy harisnyát és ennyi...
2012. jún. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze simán lehet,h ezért volt,ez a mi fejünkben is megfordult(bnömmel kiveséztük rendesen a témát),de a kérdés arra vonatkozik,h ki mit tett vna a helyemben?Hülye voltam,h nem fogadtam el az ajánlatot,vagy a többség sem fogadta vna el?
2012. jún. 9. 07:02
 3/16 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem bánhatod,hogy nem adtad oda.Vannak olyan nők akik 5000-ért szexelnek.Neked nem lett volna kellemetlen ha odaadod.Az meg,hogy a pasi aberált volt-e vagy tényleg ez valami fogadás volt szerintem teljesen mindegy,a pénze a fontos.
2012. jún. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 harisnyababee ***** válasza:
19%
Én bizti nem adtam vna neki, mert annál jobban szeretem a harisnyáimat, h egy vadidegennek adjam. Jó-jó, lehet ez is beteges már egy picit:) de a harisnyáimat végül mindig a párommal használjuk fel különböző módokon, amikről nem mondanék le pláne egy 5000esért..;) Jó, nem mondom bizti volna az a pénz, amiért odaadnám, de a fent leírt szituban én is bizti elhajtottam vna a palit.
2012. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
58%
Mennyi harisnyát tudtál volna venni abból az 5ezresből :O
2012. jún. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Én erre csak annyit mondok, hogy azért legyen az embernek tartása.
2012. jún. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Nekem anno a népligetben odajött egy csávó, levette a cipőmet, megdicsérte, és a lábamat is. Sok fura figura van.

Én gondolkodás nélkül rávágtam volna, hogy oké.

2012. jún. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy várjon, hazaszaladok, és adok többet is :D :D
2012. jún. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én nem adtam volna, még, ha tönkre is megy. Hagyjanak engem békén az ilyen perverzek.
2012. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Az biztos,hogy én úgy tökön rúgtam volna,hogy a száján köpte volna ki a golyóit.Mégis mit képzel magáról,netán bankrabláshoz kell neki.Menjen el a Tescoba egy ezresért már tud venni magának jó párat.
2012. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!