Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tőlem ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem ez az idegen pasi? Megijeszt. (lent a többi, olvasd el)

Figyelt kérdés

Szóval úgy 3 hete egy pasi utánam jött az utcán, leszólított, hogy munkát ajánlana a most nyíló üzletében, én lennék a "főnökasszony", csak napi 4 órát kellene dolgoznom, bankba menés, áruátvétel stb., egyszerű, nem nehéz munka és nagy fizetést adna. Megadtam a számomat, gondoltam megfontolom a dolgot, mikor elbúcsúztunk még kezet is csókolt nekem.

Hívott rengetegszer, nem vettem fel a telefont egyszer sem. Tegnapelőtt ismét leszólított az utcán, ugyanott volt, egy bár előtt. Beszélgettünk, mondta, hogy elég lenne ha napi 2 órát dolgoznék, ha problémám van a nyelvvel (nem Magyarországon élek) fizet nekem nyelvórákat, ad autót, hogy tudjak bankba meg ide-oda járni és óriási fizetést kapok majd. Kérdeztem miért nem hirdeti meg inkább az állást, úgy lenne a normális, ő, hogy hát én tetszem neki meg minden, látja, hogy komoly vagyok meg ilyen badarságok. Azt mondta nyáron nyílik a strandja, maradhatnék és napi sok-sok eurot adna stb.

És persze rákérdezett van-e barátom, mondtam, hogy máshol lakik, ritkán találkozunk (meg amúgy sz.rul jövünk ki, de nem ez a lényeg).

Megkérdezte a város melyik pontján lakom, mennyit fizetek a lakásra meg ilyesmi, aztán mennem kellett a buszra.

Hívott, nem tudtam ő az és felvettem, kért, hogy találkozzunk. Azt mondta nagyon jóban lesz részem, nem fogom megbánni és megad nekem bármit, amit akarok, szerinte nagyon illenénk egymáshoz stb. Ismét hívott, nem vettem fel...

Analizálnátok nekem a helyzetemet, kérlek?


2010. nov. 6. 11:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
kefélni akar veled....vagy te mire gondoltál, nyuszika? XD
2010. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
1.válaszolónak igaza van.. én biztos nem adtam volna meg a számomat :S
2010. nov. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
de én a munka miatt adtam meg neki a számomat...
2010. nov. 6. 11:44
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hogy lehetsz ilyen naív? Szerinted mi a jó istent akar? Gondolod, hogy az utcán kiszúrt téged egy 2 órás melóra, amiért milliókat fizetne? Szerinted ilyen van?

Ha szerencséd van, csak meg akar kefélni és fizetne érte, ha nincs, akkor prosti lesz belőled.

2010. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

én sem adtam volna meg a számomat:S

a munkában meg nem lehetsz biztos hogy létezik egyáltalán..

2010. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem feltétlen megdugni akart, inkább csak elvinni örömlánynak. Neked nem tanította meg a mamád, hogy ne állj szóba idegenekkel?
2010. nov. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De megtanította és nem is álltam szóba vele igazán, de hát hogyha leszólított az utcán.... És nem ajánlatos belemenni találkozóba, igaz?
2010. nov. 6. 12:01
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne találkozz vele, engem is megijesztene egy ilyen fickó :) Egyébként neked tetszik a pasi? Csak kiváncsiságból kérdezem :)
2010. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
ha nem érzel benne(a pasiban) "veszélyt" és még szimpi is valamennyire akkor belemehetsz
2010. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, azt levetted, hogy nem egészen kóser így munkát ajánlani valakinek. Aki valaha volt főnök, az tudja, mennyire fontos a megfelelő munkaerő kiválasztása, ami viszont nem így történik. Tehát tuti, hogy valami mást akar tőled. Ha első pillantásra belédszeretett volna, akkor nem állást ajánlott volna, hanem meghív egy italra vagy valami. Nekem nagyon az jön le, hogy valami hátsó szándéka van.


Nem tudom, mióta élsz ott, mennyire érzed jól magad, de általában le lehet venni, ha valaki "elveszettnek" érzi magát, és könnyebben be lehet palizni, pl. engem, amikor kisvárosból először felkerültem Pestre, úton-útfélen leszólítottak mindenféle népek, koldusoktól szcientológusokig.

2010. nov. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!