Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez a 'javítási' kényszer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a 'javítási' kényszer?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit én nem bírok... szépnek szép de ki nem állhatom... Az elején próbáltam ezt normálisan megérttetni vele, de nem vette az adást. Azóta elég gonosz vagyok vele... Tudom hogy nem szép dolog de nem vagyok kíváncsi rá. Ennek ellenér minden nap keres, és próbál rávenni hogy legyek vele kedves meg normális. Szinte már könyörög... Azt tutira tudom hogy nem tetszek neki egy kicsit sem. Akkor meg minek csinálja ezt? Mit akar ezzel elérni?
2012. jún. 9. 06:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Haha, ott cseszted el, hogy bunkó voltál vele, ugyanis a lányok erre tapadnak! :DD Lettél volna inkább kedves, meg nagyon rendes vele az elején sé le sem sz@rt volna! :D


Tapasztaltam! :D

2012. jún. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gondolom ezt a lányt, nap mint nap látod, "találkoztok". Kellemetlenül érezheti magát, hogy rossz a viszonyotok. Ez persze érthető, nekem is volt olyan akivel megromlott a viszonyom, és kb 2 hétig bírtuk, és "kibékültünk".


Mert, tényleg, kerülgetni a másikat, ha ott van feszélyezve érzed magad stb.


A másik dolog, ha valaki nem tetszik, azt nem baszogatni kell. Nem azt mondom, hogy barátkozz vele, hanem, hogy ha nem muszáj akkor ne szólj hozzá.


Hagyd rá a hülyeségét, ha zavar.


Tartsd tiszteletben a másikat. Te is leírtad, tényleg nem szép dolog.


Meg, gondold magad az ő helyzetébe. Ha veled valaki gonoszkodik, baszogat, akkor te azt hogy vennéd? Örülnél neki? Naná, hogy nem.


Ha ő idegesít, de nem baszogat, akkor te miért baszogatod? Azzal nem koptatod le.

2012. jún. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem találkozunk nap mint nap, de minden második-harmadik nap.De akkor is csak úgy hogy meglát aztán odajön hozzám. Ha meg nem találkozunk személyesen akkor rámír MSN-en... Én magamtól békén hagyom, nem keresem, direkt nem piszkálnám, hozzá se szólnék. Meg amúgy is még fiatal, én meg nem (vagyis én is fiatal vagyok, de nem ennyire...).


Az meg hogy erre tapadna... nem hiszem, köztünk úgysem lehet/lesz semmi, tuti nem tetszem neki, meg én se bírom a természetét.

2012. jún. 9. 07:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, szard le. Egyszer csak megunja, de ne baszogasd. Szard le.
2012. jún. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 07:31


Így van, szard le!


Én is beszóltam egy kövér, undorító csajnak, hogy hagyjon békén, nem akarok vele többet dumálni és még jobban nyomult, le kellett tiltatnom MSN-ről is, hála a jó égnek, hogy nem adtam meg neki a telefonszámomat meg a pontos lakcímemet! :D


Az ilyen undormányok még képesek lennéenk eljönni a házamhoz is! --.--""

2012. jún. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eloben sajnos eleg nehez lenni "leszarni" mivel nem kettesben vagyunk soha, aztan furan jonne ki ha nem valaszolnek semmit... Mindegy majd megprobalom valahogy megoldani, de en nem vagom mi visz ra egy lanyt hogy ennyire megalazkodjon amikor en is tudom hogy en vagyok vele a gonosz... Meg ha tudnam hogy tetszek neki, akkor talan megertenem, de igy nem megy. Na mindegy xD
2012. jún. 9. 09:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Hidd el,h. tetszel neki,csak így palástolja!!!
2012. jún. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!