Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már élni sincs kedvem miatta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már élni sincs kedvem miatta?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, nagyon szerettem/szeretem, rövid ideig voltunk együtt. Bármit megtettem vna érte, bármit az ég világon. De vége lett,Ő miatta. Csak az a gond, hogy ennek már egy éve lesz lassan, és képtelen vagyok nem rá gondolni. Tudom, ez már beteges, de nem tudom mit tehetnék. Nem jött azóta olyan fiú, akiben bármi is megfogott volna. Iszonyatosan szerettem őt, és bármit megtennék hogy újból az enyém legyen. Nem tudok magammal mit kezdeni, fáj az egész, mert becsapott, képtelen vagyok feldolgozni, pénzem meg nincsen orvosra. 19/L
2012. jún. 9. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg elmúlik. (még maximum 1,5-2 év)
2012. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De el fog ez egyáltalán valaha?
2012. jún. 9. 09:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább rúgd seggbe magad és indulj pasivadászatra :D
2012. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint mondottam, maximum 1,5-2 év még.
2012. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

K*rvulj el, a többi tini is ezt csinálja, te ne legyél már kivétel! ;)


Nem szeretnék csalódni benned! ;)

2012. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Becsapott és Ő tolta el a dolgokat, na most én nem értem hogy akkor mi a francért lehet ragaszkodni ennyire valakihez. Ennyi tartás vagy büszkeség vagy nevezzük aminek akarjuk legyen már benned. Ez a baj veletek, és ahogy írod, hogy most is mindent megtennél érte. Az, hogy valaki szerelmes az nem kéne, hogy kizárja a racionális gondolkodást, és nem kell, hogy az ember hagyja, hogy hülyét csináljanak belőle, kihasználják, becsapják stb. Láttam már ilyet sajnos külső szemlélőként, ahol ugyanez volt a szitu, csak az illető ott még szemét is volt, mert a csajt d*gta volna továbbra is.
2012. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!