Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem az, hogy a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem az, hogy a pasik a teltebb lányokat jobban szeretik csak a teltebb lányok önámítása. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Mostanában többféle fórumot is olvasgatok, és arra a következtetésre jutottam, hogy a pasik kis hányada szereti csak a telt/molett lányokat. Nem szeretnék általánosítani, de többen kedvelik a kifejezetten vékony, csontos-szálkás, kis mellű, kicsi de kerek fenekű lányokat akkor is, ha mondjuk a testformájuk inkább egyenes, mint homokóra.

A túlsúlyt, bármekkora is legyen az, az igénytelenséggel párosítják nagyon sokan.

Persze, mint már korábban is említettem, vannak olyanok, akik ezt nem így gondolják, de szerintem korántsem ők vannak többségben (mint ahogy az mostanában hangoztatva van)

A túlsúly nem egészséges, és a civilizációs és technikai fejlődésnek köszönhetően ma már nincs szükségünk ekkora zsírtartalékra.


Még mielőtt bárki lehordana a sárga földig, jómagam is kövér lány vagyok, de nem ringattam magam a fent említett illúziókba sosem. Inkább fogyogatok szép lassan, de nem férfiakért, csakis magamért:)


Várom mindkét nem véleményét!:)


2012. jún. 9. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%
Mindenkinek más tetszik. Van akinek csak a csontkollekciók, van akinek meg a 100 kg feletti nők.
2012. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%

Jómagam a saját 185/125 testalkatommal bizony nem a piszkafákat szeretem, mert félek, hogy még eltörnek. Legyen mit fogni a lányon!


21F

2012. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
A többség nem kedveli a depedt muffokat. A hájas csajok szeretik azzal ámítani magukat hogy a többség erre bukik, de ez nem így van. A csontkollekció a másik véglet, de azért van egy vékony határ, amikor egy csajon még nincs túlsúly, de nem is egy csontkollekció. A többség erre bukik, akinek meg nem jut ilyen lejjebb ad az igényeiből és válogat a maradékból, vagy homi lesz.
2012. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%

Igen, jól látod. Nem akartalak megbántani, mert az írásod alapján értelmesnek, szimpatikusnak tűnsz, de ez az igazság. Hiába szimpatikus valaki jellemre, ha testileg nem tudok hozzá vonzódni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

2012. jún. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Rajtam is van egy olyan 5kg plusz (vagy 10 ahhoz, hogy vékony legyek), de ettől függetlenül sosem volt bajom a pasizással. Homokóra alakom van (nagy mell, vékony derék, széles csípő) és azért elég sok pasinak tetszik azt hiszem. Sok múlik a kisugárzáson is.

De nem is érdekel igazán az a lényeg, hogy annak az egynek akivel járok, annak kell, hogy tetsszen.

Nem hiszem, hogy bármelyik pasi álma lenne egy elől deszka hátul léc típusú lány, aki hisztizik ha felszed fél kilót és mindig csak a kalóriákat számolja.

2012. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%

Nem önámítás.

Most a teltebb mit jelent nálad? Mert sokan jönnek össze inkább egy 60-70 kilós csajjal, mint egy 40-50 kilóssal.

Én is kövér vagyok (70-nál jóval több), mégis foglalt, sok-sok éve.

2012. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%

nekem van olyan srác ismerősöm, aki kifejezetten a teltebb lányokat szereti. több volt barátnőjét is láttam, és mindegyiken volt kb 10-15 kiló felesleg. és bőven vannak ilyen srácok... én 172 cm és 68 kiló vagyok, lenne mit leadni, nem vagyok így elégedett magammal, de akivel együtt vagyok, egy nagyon sovány srác meg odavan a testemért, imádja...


azért a "teltség"-nek is vannak fokozatai. szerintem 10 kiló többlet még belefér, ha az illető egyenletesen hízik, de ha csak bizonyos testrészekre, akkor már akár +5 kiló is csúnya tud lenni. ennél több azért már látványos, és azért az a tapasztalatom, hogy nem számít olyan szörnyen sokat némi súlytöbblet, amennyiben nem nagyon durva (unokatesóm elég dagi volt mindig, mégis voltak pasijai, és odavoltak érte)


persze ízlések és pofonok, ha vkinek nem tetszik a teltebbség, attól még nem hülye az, akinek tetszik.

2012. jún. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

Bár én sem vagyok vékony 73kg/170cm, soha nem volt gondom a pasizással. Mindig nagyon sok pasi legyeskedik körülöttem, bár én szerencsés vagyok, mert rajtam is jól oszlik és, és inkább husis vagyok mint az a rözgős hájas.

Ez mellett tényleg nagyon sokat nyom a latban, hogy mennyire érzed jól magad a bőrödben, mert ha Te elfogadod magad úgy ahogy vagy, tetszel magadnak akkor másoknak is tetszeni fogsz. Ha meg bent a fejedben siratod magad, hogy jaj de kövér vagyok, ha hiszed ha nem az meglátszik rajtad, és már mindjárt nem vagy olyan vonzó!

2012. jún. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Véleményem szerint a túlsúly (főként a jelentős túlsúly) bizonyos mértékig valóban az igénytelenség jele, de mindenképpen az akaratgyengeségé. És a túlsúlyos ember - legyen lány vagy fiú - szerintem kicsit nevetséges is. Ám ha valaki így érzi jól magát, akkor maradjon csak túlsúlyos, ha viszont nem, akkor rengeteg lehetősége van rá hogy lefogyjon. Csakhát az emberek jelentős része lusta és akaratgyenge, és egy részük ekkor kezdi el önámítani magát...
2012. jún. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagyok tini, úgyhogy csak a harmincas női korosztály nevében tudok beszélni.

Telt vagyok, és nem tudok úgy elmenni bulizni, hogy 2-3 pasi ne hajtana rám. Nyilván nem csak alkat kérdése, hanem kisugárzásé is, de 20-65 éves korú pasi közül elég soknak jöttem be mostanság - vizuálisan is. :) Hogy vannak, akiknek nem jövök be? Nem igazán érdekel, vannak elegen, akiknek viszont igen. :)

2012. jún. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!