Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg undorító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg undorító, ha egy lánynak szőrös a karja?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom,hogy a lányoknak már a karjukról is le kell szedniük a szőrt! Ez tényleg ilyen undorító? 16L
2012. jún. 9. 17:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
az is undoritó, ha a lány borotválja, és kipirosodik meg borostás lesz.
2012. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha fekete és nagyon látszik akkor igen, de ha nem látszik akkor nem zavar.
2012. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
mennyire szőrös és milyen színű és vastag a szőr?
2012. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorító, de ha a lába sima, akkor a karján furán mutat egy esetlegesen erősebb szálú, sötétebb szőrzet.
2012. jún. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Sok lánynak, főleg a szőkéknek és gyengébb szálú hajúaknak csak pihés a karja, szinte nem is látszik. Szerintem esetükben egyáltalán nem undorító.

Nekem alapvetően sötétbarna, nagyon dús, sűrű, erős szálú hajam van, ami sajnos minden más szőrre is igaz, így a karomat is szőrtelenítem, különben elég férfias jellege lenne. (és nem borotvával, hanem epilátorral, és testápolózom, így nem pattogzik ki, hanem sima marad)

21L

2012. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Még egyik barátom sem foglalkozott ezzel. Sajnos nekem is eléggé szőrös a karom, anyukámtól örököltem. Szerencsére nem sötét, világosbarnás szőkés, de azért látszik. Eleinte nagyon zavart, főleg mert féltem, hogy a fiúk mit fognak hozzá szólni, de semmit. Azóta nem érdekel. Eszedbe se jusson leszedni. Nagyon megbánnád később. Na és egyébként kiktől hallod ezt? A lányoktól, akiknek olyan a karjuk mint a babapopsi? Ne foglalkozz velük.. Egyáltalán nem kell leszedni.
2012. jún. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

attól függ mennyire ha nem annyira akkor nem zavar!

De semmiképp se borotválja

2012. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sötétbarnás, de alapból barna bőrű vagyok,tehát alig látszik, inkább az zavar,hogy hosszúak a szőrszálak.. És egyik haverom mondta,mikor megbotránkozott egy lányon,hogy milyen szőrös a karja,mint egy pasié..Pedig én akkor semmi elítélendőt nem láttam ebben. Csak félek,hogy ezen múlna egy pasi,hogy szőrös a karom..:D meg,ha elkezdeném leszedetni,mindig egyre erősebbek lennének,nem?
2012. jún. 9. 17:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég hosszú szőrszálak vannak a karomon, DE szőke, és még közelről se vészesen látszik.


Senki kedvéért nem borotválnám, a láb az más, de a kar...

2012. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Csegi89 ***** válasza:
79%
Hát ha sűrű és sötét színű, az elég taszító...
2012. jún. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!