Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Tényleg undorító, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Tényleg undorító, ha egy lánynak szőrös a karja?

Figyelt kérdés
Egyre többet hallom,hogy a lányoknak már a karjukról is le kell szedniük a szőrt! Ez tényleg ilyen undorító? 16L
2012. jún. 9. 17:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint epilálom, mivel fehér bőrű vagyok és sötétbarna a hajam, így minden más szőröm is. Saját elhatározásból kezdtem el szőrteleníteni, még jóval azelőtt, hogy ez ennyire divatba jött volna. Akkor szinte azért szóltak meg, hogy epilálom, de én így éreztem jól magam. Azóta eltelt már vagy 8 év, és a folyamatos epilálástól elég sokat ritkult.

Egyébként én azt tanácsolom, hogy ha ennyire zavar, akkor epiláld/gyantázd le. De attól ne félj, hogy így nem fogsz kelleni egy fiúnak sem, sőt ha valaki csak ezért nem jön össze veled, akkor nem is érdemli meg, hogy a barátod legyen.

2012. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha alig látszik, akkor mindegy. Hidd el, nem ezen fog múlni. Ha pedig valakinél igen, akkor örülj neki, hogy így alakult, mert később másban is romba döntené az önbecsülésed. Az ilyenek fogják később azt mondani, hogy nagy a segged, fogyjál le, kicsi a melled, mindig találni fognak rajtad valami hibát még ha nincs is. Szóval ezt veheted úgy is mint valami szűrő. Az ennyire külsőségekre figyelő emberek sose tesznek jót az embernek.
2012. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sötétbarna hajam van és pihés a kezem, a làbam is az lenne de, elkezdtem szedni, mert, öhm a többi osztálytàrsam is szedte. Lényeg a lényeg, csak az szedje akinek nagyon feltűnő és sötét, mert ha világos pihét leszedik, 2x olyan vastagon fog visszanőni.
2012. jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Én borotválom a kezem, de nem pattogzott ki még eddig soha..
2012. jún. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!