Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Undorító számotokra, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Undorító számotokra, ha egy lánynak a haján kezd lenőni a hajfesték?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy be volt neki festve a haja és kezd lenőni és látszik. Titeket ez foglalkoztat vagy hidegen hagy? Lányok válasza is jöhet.

Persze azt is elmondhatjátok, hogy mi számotokra az undorító és mi az ami hidegen hagy szal nem foglalkoztok vele.


Nekem világosbarna hajam van és 1-2 árnyalattal sötétebbel lett befestve és már lenőtt vagy 5 cm-t.

Igaz nem nagyon látszik, csak ha jobban megnézi az ember.

Számomra az az ízléstelen amikor vkinek mondjuk barna haja van, befesti szőkére/vörösre és az kezd lenőni... :S


2009. aug. 23. 22:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
hát én csak azt láttam, ha a melír kezd lenőni, de nekem bejön :)
2009. aug. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
Ha nemnagyon látszik akkor negáz.Nemhinnám hogy odamennek az utcán közelről nézegetni.Nagy szinárnyalat eltérésnél nem szép, de azért nem undorító.Szerintem ez nem olyan fontos dolog.
2009. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
Igénytelen nagyon. Ha már valaki befesteti, akkor illik arra odafigyelni!
2009. aug. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%
Nagyon csúnya és ápolatlanságot sugall. 5cm? Engem 3mm zavar már és megyek festetni. Szerintem nagyon nagy igénytelenség. Inkább ne fesesd.
2009. aug. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%

nekem az a halálom, mikor egy haj szőkére van festve, az eredeti hajszín a barna vagy valami sötét, és az nől le

na az már undorító és igénytelen :S

2009. aug. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

peff engem nem zavar, mindig más szinű a hajam. az eredeti barna és most a szőke kezd lenőni és csak októberben lesz újraszőkítve...

ajjaj most milyen ápolatlan, büdös, csóró görény vagyok... :S

16/L

2009. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

23:08

Szerintem egy fokkal cikibb a lenőtt hajnál, hogy nem tudsz magyarul.

Szerintem nem igénytelen a lenőtt haj, és nem is tesz jót , ha állandóan festegeti az ember... na meg a pénztárcát se kímélni...

Sznobok...-.-

2009. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

OFF:utolsó,senki sem mondta,hogy büdös görény lennél...

szted nem számít igénytelenségnek,oké.De attól még nem kell ilyen megjegyzéseket tenni azért,mert más szerint igénytelenség.


És szerintem is ápolatlanságra utal,mert ha valaki festi a haját,akkor figyeljen is rá.Undorító ha le van nőve.

2009. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
nah nem utolsó,hanem azelőtti:D
2009. aug. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Mi, pasik egyébként mindenből a természeteset szeretjük. Pont a múltkor beszéltük a haverokkal, hogy nem jó, ha egy lány festi a haját, más lesz a haj tapintása is, nem olyan jó már akkor simogatni. Szóval nem érdemes festeni a hajat, mert azzal csak elijesztitek a fiúkat.
2009. aug. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!