Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakítanál a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítanál a pároddal akkor ilyen ajándékokat adnál neki vissza vagy te mit nem engednél neki hogy megtartson?

Figyelt kérdés
Ezek közül pl: Számítógép(mondjuk 70E ft), Autó(tegyük fel h 500E), Ékszerek, Mobiltelefon(mondjuk 60Eft-os)
2012. jún. 10. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
ajándékot nem kérnék vissza...
2012. jún. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen értékű ajándékokat vissza adnék.
2012. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az ajándék az ajándék, az már az övé...
2012. jún. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ékszert, mobilt, autót visszaadnám, számítógépet kifizetném.
2012. jún. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem kérnék vissza semmilyen ajándékot, legyen akármilyen drága is.
2012. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ajándékot nem illik visszakérni.

Hogy mit nem engednék megtartani? Hát ez nem a te engedélyeden múlik. Az már az övé.

2012. jún. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én onnan közelítem meg, hogy az igaz, hogy vissza KÉRNI nem illik. Én magamtól, kérés nélkül visszaadnám. Mondjuk ez attól is függ, hogy ezekért cserébe én milyen ajándékokat adtam.
2012. jún. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ajándékot nem kérnék vissza, de azon tárgyakat, amiket kölcsönbe kapott, igen. Én pl elég sok mindent kaptam anno kölcsönbe. Elég jó dvd lejátszót, psp-t és sok apróbb, de értékes dolgot. Anno amikor szakítottunk annyira sértve érezte magát, hogy hiába pakoltam össze, hogy visszaviszem neki a cuccait azt mondta lesz*rja, nekik ezek nem kellenek, dobjam ki ha nekem sem.

Azóta visszahallottam, hogy lehúztam, meg a pénzéért voltam vele, pedig eltelt másfél év a szakításunk óta. Gondolkodom rajta, hogy ismét pakolok és hozzávágom, engem ne alázzon vérig mindenki előtt ilyenekkel!

Hozzátartozik, hogy én sem kaptam vissza semmit abból, amim nála volt!


Nem kérnék vissza semmit, de azért elvárnám, hogy rákérdezzen visszaadjon-e ezt vagy azt, pláne ha ilyen nagy értékű dolgokról van szó! Én ugyanígy megkérdezném szakítás után, hogy mire tart igényt, tőle kaptam, ha "visszavonná", akkor vigye! Ha nem lehet vele beszélni, akkor úgy csinálnék, mint az előző kapcsolatomban, dobozolnám és vinném, ha nem kell neki, akkor hazahozom max és ennyi.

2012. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok, és a nyolcadik válaszoló szerintem piszok jól látja. De már írtam, hogy ez függ attól is, hogy én milyen dolgokat adtam cserébe. Mert ha hasonló értékű dolgokat ajándékoztam, akkor nincs probléma. De ha nem, akkor nem tartanám meg.
2012. jún. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!