Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolhat rólam hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam hogy ilyen ajándékokat kapok?

Figyelt kérdés
féléve vagyok együtt a barátommal, na és mindig valami tisztasági dolgot kapok (sampon,tusfürdő,szappan,testápoló, dezodor) csak ezeket egyszer kaptam még virágot.Én már többször vásároltam neki ajándékot, de közel sem ilyet hátha észbe kap de ma kiborultam hogy hozzot nekem megint szappant :O
2010. okt. 30. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szoktál túrós lenni?
2010. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez célzás akar lenni :P


Lehet az anyja olyat dolgozik vagy nemtom. én anyám is avonozik és én is ilyen tusfürdő stb. szoktam ajándékozni... :)

2010. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ó, kedvesem, úgy szeretlek én

Mint ahogy még senki mást az egész földtekén

Csak egyetlen apró kérés nyomja lelkemet

Néha azért mossad meg a kicsiny testedet


Nem fogom fel, hogy miért vagy szappanellenes

Az illatod így nem túl kellemes

Kérve kérlek, kisangyalom, hallgass most reám

Ne legyél ily büdös kisleány!

2010. okt. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Eddig miért nem kérdeztél rá?

egyébként nem hiszem, hogy büdinek tartana, különben nem hinném, hogy veled lenne. legalábbis magamból kiindulva..hát én nem is jönnék össze olyan emberrel, akin látom, hogy igénytelenkedik.

szerintem csak nem elég kreatív, fantáziadús ötletek terén. és lehet, hogy egy tanácsra vesz neked mindig ilyeneket, mert köztudott, hogy a nők szeretik a kencéket.

2010. okt. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2010. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tisztaságmániás.
2010. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző hozzászóló vagyok.Ha beszélsz németül, akkor nagyon ajánlom ezt a kis kedves gyerekdalt. Gerhard Schöne szerzeménye, Jule wäscht sich nie :-D


http://www.youtube.com/watch?v=xM-fHHAD6L0

2010. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!