Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan úgy tudják csajukat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan úgy tudják csajukat megtartani hogy ordibálnak bunkóznak flegmáznak vele?

Figyelt kérdés
Sok helyen így van. Azt mondják ezt így kell csinálni mert a nő nem fog emberszámba venni és tisztelni papucsnak fog nézni aztán el fog hagyni. Ezt tényleg így kell csinálni? Mert én nem tudnék ilyen kegyetlen lenni.
2012. jún. 10. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan marhaság..Nem kéne ordibálós,flegma,bunkó pasi.Össze se jönnék vele..
2012. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ezért maradnak meg a barátnőjük, akkor nagy madarak
2012. jún. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki nem papucs, közel sem jelenti azt, hogy meg kell alázni és ordibálni kell egy nővel, sőt!!! Össze se jönnék egy olyan alakkal, aki képtelen elfogadni az én véleményemet és emberszámba venni!
2012. jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy állatság. Szabad tér és határozott, férfias viselkedés kell a nőknek, semmi esetre sem tajparaszt. Mondd ki a véleményed, érvelj mellette, s ha a partnered akarata nem egyezik a tiéddel, tedd szóvá azt is, kompromisszumot köss az elnyomása helyett. Ezen kívül emberi hangnemet üss meg minden körülmények között, ne légy idegbeteg, kiváltképp ha rá sem szolgált a másik fél. Magamból indultam ki.
2012. jún. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Engem így veszítene el egy férfi...

22/L

2012. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hmmmm, szerintem mivel nekik ezek szerinte bejön van benne valami. De nem az agresszió miatt, szerintem itt aa,, kisugárzásról van szó. Ha azt érzi hogy ő hü de domináns meg minden akkor az jó, ha ő ezt az üvöltéssel tudja elérni akkor legyen. De másképp is lehet, csak valaki így tudja.


Ha meg megérzi, hogy beszari, ergo pl nem üvöltözik, vagy amit csinál, akkor juuj de béna. Mert hát igenis vállalja fel, hogy ő egy bunkó hülye aki csak így tud érvényesülni, más szóval ne legyen gyáva,, szóval azért ez full hülyeség lenne egy lány se maradna az ilyen emberekkel ÉS jé, mégis.


Szóval az üvöltés be helyettesíthetjük akármivel ami ugyanazt éri el hogy veled marad, nem feltétlen kell így.

2012. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

nem kell, de erősen ajánlott, ha meg akarsz tartani egy buta csajt

a legtöbb nő nm tudja vagy nem ismeri el, de kihívásra vágyik, és az ilyen pasikban találják meg. ha nem hiszed el, próbáld ki magad. legyél kedves, nyálas papucsfiú, hamar a barátzónába kerülsz, vagy rövid fellángolás után elmúlik az érzés.

van olyan haverom aki évek óta ezt csinálja, neki bevált, pedig nem egy brad pitt

2012. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

még annyit hozzáfűznék, hogy egyes körökben "shit test"nek hívják azt, amikor a nő a férfi férfiasságát teszteli azáltal, hogy kötekedik vele


ezzel azért nem értenek egyet a nők m,mert nem tudatosan manipulálnak

másrészt a külső azért nagy löket az indításnak, de jó stratégiával mondom hogy kevésbé férfias megjelenésű férfi is lehet a nő számára vonzó, ha adja az alfahím szerepét.

2012. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a páromat így vesztette el az előző pasija, hogy bunkó volt...
2012. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 9/9

úgyis jön a következő, akinek bejön hogy bunkó vagy

2012. jún. 11. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!