Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerűen túl jó fiú vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen túl jó fiú vagyok, így nem tudom megtartani a barátnőimet, mert emiatt nem szeretnek belém. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A csajok a rossz fiúkra buknak, vagy azokra akik nem igazán rosszak, de nem is jók. Hiába próbálok a 2. kategóriába kerülni, egyszerűen jó fiú vagyok. Nem tudom megtartani a barátnőimet. Nehéz barátnőt szereznem, de még nehezebb megtartanom. (Most is egy hét után lett vége.:()


Az olyan válaszokkal, hogy "majd megtalálod a hozzád illőt" kerüljetek.

Én élni akarok.


2010. aug. 25. 22:13
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
0%
Akkor éljél.
2010. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon hogy "jó fiú" ??
2010. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
nem ettől függ az életed. most is élsz. akkor meg egyszerűen szard le.
2010. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? és mit értesz a túl jó alatt?
2010. aug. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyel, van a jó fiú és van a papucs meg a tutyimutyi. Azért nagyon nem mindegy, hogy melyik kategóriába tartozol valójában.
2010. aug. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Igazából nem érzem magam tipikusan jófiúnak, de mégis az vagyok.

A lényeg, hogy nincsenek meg bennem azoka tulajdonságok, amik kellenek ahhoz, hogy a csajok belém szeressenek.


magas vagy közepesen magas tesztoszteron szint-----> rosszfiú (aki sokszor csak alkalmira jó) vagy kicsit rossz (aki sokszor jó komoly kapcsolatra)

a magas tesztoszteron szintű fickók egyszerűen tökösebbek

nem szeppenek meg bizonyos helyzetekben, sokszor uralkodnak másokon, bunkók, agresszívak

A nők pedig érzik, hogy ő meg tudja védeni őket meg sok mást.



Bennem nem érzik és nem tudnak belém szeretni.

Így meg rossz :(:S

2010. aug. 25. 22:23
 7/36 anonim ***** válasza:
Akkor legyél rosszfiú, erre nem lehet mit mondani. Én is a rosszfiúkra bukom de aztán mindig megszívom velük, de hát én rosszlány vagyok és egy igazi jófiúval aki helyes is volt még sose találkoztam.
2010. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

11 évesen összejöttem egy srácal akivel aztán 2 évig voltam együtt.

ez után másfél évig cska olyanokkal találkoztam akik le akartak fektetni vagy csak mutogatásként kelettem nekik (tisztelet 2 kivétel)

összesen 13 barátom volt ez idő alatt (a mostani a 13.)

vele már 10 hónapja együtt vagyok. azzal a 11 sráccal 3 nap és 3 hónap között mozgott a kapcsolat. a mostani kapcsolatom elötti 2 sráccal cska 1 hét volt. mit akarok ebből kihozni? tarts ki és úgy csinálj mindent hogy ne bándd meg. élni akarsz? akkor ne gyere össze senkivel hanem csajozz 1000el. ne adj túl korán alkalmat hogy megismerjenek. legyél titokzatos és romantikus. nem kell megváltoznod csak csiszolj. maradhatsz jó fiú de ehez valamit társítani kell. gitározz vagy egyéb vonzó tevékenység. a motorosokért oda vannak a lányok. a mostani barátom eleinte nagyon félénk volt, jó ha van egy kezdeményező lány. ő is motorozik és én is így megvan a közös program. ő se mondható jófiúnak de megállja a helyét ha rólam van szó. bocsi hogy sok lett. remélem érted mit akartam belőle kihozni ;)

15L

2010. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
nem válaszoltál hogy hány éves vagy
2010. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2010. aug. 25. 22:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!