Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme csajozni?

Figyelt kérdés
Én 24 évig nem tettem, és látom, mennyi nehézséggel is jár igazándiból. Jól járnék azzal, ha soha nem is kezdenék bele?
2012. jún. 10. 10:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdesz bele, akkor majd szűzen halsz meg...kivéve ha nem k*rvázol...
2012. jún. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha amúgy tudnál meg szeretnél akkor csináld. Ha nem tudsz, akkor meg úgyis mind1 mert nem tudsz.


Sokat nem veszítesz, de lesz kis izgalom az életedben, pl"!!!vajon mit válaszol az sms-emre" stb.. Ha meg nem jön össze na bumm, úgyse akartál. Amúgy ahogy én látom ez nem nehéz, csak fiatalon bele kell rázódni és akkor lazán megy. Persze... sose késő ugyebár..


Azért jó fiatalon, mert akkor mm úgy fejlődik a személyiséged, meg többet megtudsz a lányokról, amit később jóval nehezebb lesz. Szóval ha pl sose csajoztál és kb egy anti szociális otthon ülő akárki voltál, akkor nehéz átkonvertálodni csajozásba. SZerintem.

2012. jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akár belekezdek, akár nem, csak a prostizást látom egyetlen kiútnak amúgyis.
2012. jún. 10. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Hülye gyerek, képes vagy a besavanyodott kockaspanokra hallgatni ahelyett, hogy a saját fejed és tapasztalataid által törtetnél előre? Meg is érdemled.
2012. jún. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszeru ez:


Ha jol erzed magad egyedul, igy is kiegyenzsulyozott, harmonikus es megfelelo az eleted, nem erzed szukseget egy tarsnak, akkor ne kezdj bele.

Ha hianyerzeted van, vagysz a szerelemre, szexualitasra, csaladot szeretnel, akkor kezdj bele.

2012. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Családot ugyan nem szeretnék jó ideig, de a szerelmet és szexualitást jó lenne már valahogy megtapasztalni, mert érzem, hogy a hiányuk rovására megy például a tanulásnak. Ráadásul az is ijesztő, hogy a nőknek mennyi féle szempontból kell megfelelnünk, pl egzisztencia, kinézet, majdnem mindenből a maxot kell kihoznunk.
2012. jún. 10. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!