Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a barátnőm anyukája utál engem és valaki mást akar helyettem?

Figyelt kérdés
Nem is tudja még, hogy együtt vagyunk. Ha megtudja félek, hogy valami baj lehet. Mik történhetnek ilyenkor?
2012. jún. 10. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az aranyköpés is mondja: Ha valaki ok nélkül utál, akkor adj okot a köcsögnek!
2012. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
100%
Kezdeti bizalom hiány.Én szeretek csalódást okozni ilyenkor. Felemelő érzés<-----Rocker vagyok és mindenki tudja hogy a rockerekről mi a vélemény általában nos kinézetem az stimmel
2012. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit,ne foglakoz vele az én apámat is utálta a anyám anya.

De itt vagyok nem?:D

2012. jún. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom hány éves vagy de jobb ha hozzászoksz

nem véletlenül van annyi anyós vicc


kb semmit nem tehetsz de most őszintén az anyja vagy a lánya érdekel?

NA UGYE

2012. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A barátnőm érdekel, de ez a helyzet... Nem tudok anyós viccekre gondolni. Én is belegondoltam, hogy rossz lesz és hogy elég rossz anyós jelölt, de szeretem a barátnőmet. És komolyan féltem tőle, hogy valami baja eshet.


Szal nem az a fajta anyós, aki így aggódik meg szereti a gyerekét és félti tőlem vagy ilyesmi, hanem inkább az a fajta, aki hisztizik, üvölt, mindent irányítani akar és utál engem. Kb mindent utál bennem, minden tulajdonságomat, még azokat is, amikért mások dicsérnek.


Kellemetlen, mert olyan mintha az egész lényemet utálná. De nem zavar végülis, csak a barátnőm miatt aggódom. Lehet belekeverem valamibe :S

2012. jún. 10. 17:03
 6/12 anonim ***** válasza:

hát pontosan leírtál 1 tipikus anyóst

ha más barátnőt fogsz annak is utálni foga az anyja

a harmadiké és a negyediké is

ez anyós vonás

tényleg ne foglalkozz vele úgysem tudod magad megszerettetni


pl anyósom utál gondoltam már 5 éve vagyok a lányával egye fene benyalom magam

kifestettem az egész lakását csaptól az ajtónyikorgásig mindent megjavítottam

tudod mit mondott?


köszönöm de akkor is 1 rakás szar vagy a lányom jobbat érdemelne


.!..

2012. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon sajnálom. Ez igazán szörnyű. Azt hittem csak én vagyok így.

De hogy fajulhatott idáig?


Tudom, hogy engem sem fog szeretni és beletörődtem, hogy lehet sohasem fog.


Az is baj, hogy tanulok és vannak céljaim. Az is baj, hogy sok minden érdekel és nagyjából tájékozott vagyok. És ezek lennének még úgy ahogy a jó tulajdonságaim, most képzeld el a "rosszakat"


Úgy elmondanám már valakinek, de ide nem merem leírni, itthon se mondtam el, anyukám tudja hogy nem kedvel és sajnálja ezt a helyzetet de neki sem mondtam el mindent teljesen.


Én télleg próbálok udvarias lenni. Sosem volt még barátnőm és igyekszek minden tőlem telhetőt megtenni. Kb engem jobban érdekelt, hogy sikerülnek a vizsgái, mint az anyját. Meg náluk kb minden apróságért üvöltöznek vele. Nem is várom el, hogy velem jobb legyen, legalább a lányával bánna rendesen, engem utáljon. Csak féltem a barátnőmet


a barátnőm 18 éves, én 19 vagyok

2012. jún. 10. 17:18
 8/12 anonim válasza:

nem tehetsz ellene szerintem semmit...

a barátnőddel törödj ha vele minden rendbe nincs miért aggódnod...ha együtt van veled az anyukája véleménye ellenére is akkor tényleg nincs miért aggodni ha eddig nem tudott szétválasztani tietek akkor ezután se hiszem hogy menne neki... szóval csak annyi a dolgod, hogy állj barátnőd mellett és támogasd

az anyosod véleménye meg majd megváltozik ha jobban megismer am se vele fogsz együtt élni nemde

2012. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

6. ez durva. Én kvára leszidtam volna az anyukámat, ha ilyen bunkó lett volna. Szerencsére ő nem "tipikus anyós" szereti a barátomat.


Amúgy én is jártam annó így, hogy anyuka már akkor utált, mikor még a nevemet se tudta. Tökmindegy mennyire voltam udvarias, meg kedves, rühellt, mint a sz.rt.

Engem nem izgatott, ő baja. :D

Amúgy se tudom mitől félted.

Megveri, megkéseli, kidobja otthonról, éhezteti, stb? Ha ezeket megteszi, az nem miattad lesz, hanem mert emberileg is egy rakás pöcegödör. Amúgy nem tudom mi olyan nagy bajt tudna okozni.


21L

2012. jún. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, amikor én összejöttem a párommal, én sem jöttem ki az ősökkel. Nem mondom, link voltam, rendezetlen, nagy volt a szám is és az is tény, hogy amikor összeismerkedtünk, az első két-három találkozásunkkor mindig órákat késett otthonról, szóval valahol volt is okuk, hogy féltsék tőlem.


Az említettektől függetlenül én is folyamatosan szabályozva voltam, szerintem ha tehették volna, eltiltanak tőle. Szétvetett a düh, akkor sem találkozhattunk sokszor, ha tényleg minden kötelezettsége megvolt és még kora délután volt. Volt, hogy boltba kéreckedett el, hogy addig is együtt legyünk, anyósom kiszagolta, és inkább elment bevásárolni. Ha meg hivatalosan találkoztunk, akkor bezzeg mi intéztük a családi bevásárlást. Engem szétvetett a düh, legszívesebben bevertem volna egyet neki. Volt, hogy egy hétre előre lebeszéltem az ősökkel a randi időpontot, és volt képük visszamondani, mert a lányuk fáradt. Persze félteni engem sem kellett, annyit mondtam, hogy megkérdeztem, ő azt mondta, nem fáradt, ígéret szép szó, mi mentünk. De ekkor persze páromban támadt fel a lelkiismeret, és a kapuból visszafordult, mégiscsak a szülei, igaza is volt. Egyszer késtem két napot párom születésnapi ajándékával (nem volt pénzem megvenni, amit kinéztem, és csak később tudtam a diákmunkás fizetésemet felvenni), még ez is téma lett, mintha bármi közük lett volna hozzá. Órákig tudnám még sorolni a hasonló történéseket, de felesleges.


A lényeg, hogy én úgy döntöttem, nekem kell ez a lány, és leszarom, ha egy életen át háborúznom kell érte. Azóta eltelt nyolc év és ott tartok, hogy ha tönkremenne a kapcsolat, időközönként meglátogatnám anyósomat, bár szerintem leszedné a fejem, ha nem így tennék. Idővel csak leesett nekik, hogy ha mindehhez alkalmazkodom, vagy mindezzel szembemegyek a lányukért, akkor csak rám lehet bízni (ok, persze én is k*rva sokat változtam, azóta lediplomáztam, állásom is van, a pofám is összement stb). Nem mondom, hogy ez minden esetben így van, meg kell hozzá a nő is, aki nem gyáva az igazáért kiállni a szülőkkel szemben (szüleink korosztályában sok házasság ment rá arra, hogy az ilyen vitákban az asszony minden esetben inkább bólogatott a szülőknek a férjjel szemben), összességében viszont, ha úgy gondolod, hogy neked kell ez a lány, akkor vedd fel a kardot, és menj érte csatába. Ezt a háborút viszont csak úgy tudod megnyerni, ha kibékülsz az ősökkel, mert úgy nem lehet jó kapcsolatban élni, ha totál szarban vagy az anyóssal. Ne nyalj, ne akarj önmagaddal szembe menve megfelelni, de igyekezz előttük letenni dolgokat az asztalra, miért elhihetik, hogy jó párja vagy a lányuknak.

2012. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!