Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Többször ébredtem már arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többször ébredtem már arra, hogy orgazmusom van. Alvás közben! Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy semmi erotikusat nem álmodtam és nem is simogattam magam, egyszerűen csak fölriadok arra, hogy elélveztem. Nektek volt már ilyen? Van párom és a szex-szel minden rendben, jó vele és nagyon szeretem. Mégis kellemetlen, mert nem szeretném, ha egyszer még sikítoznék is hozzá, és ő kelne erre... 24/L
2012. jún. 10. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alvásszex a legjobb
2012. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mért lehet.Nálam is elő fordult párszor csak nekem cinkesebb :D mert 17/F
2012. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak: 17 évesen még normális. Velem is volt, hogy mikor sokáig nem maszturbáltam, reggel erre ébredtem.

Kérdezőnek pedig: Szexeljetek többet, vagy masztizz lefekvés előtt.

2012. jún. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!