Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek elteltével nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek elteltével nektek is szokott hiányozni az ex?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat gondolok rá vagyis gondoltam!Mert kb2 hónapja megkerestem!Azóta 2szer taliztunk!Nagyon hiányzik!Neki is van kapcs és nekem is!Mit tegyek mi bajom van!?Hivjuk egymást meg sms meg facebook-on is sokat beszélünk!Felnött nö vagyok és ugy érzem magam mint egy tini!
2012. jún. 10. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:

ajjaj :D igen nyilván szokott hiányozni bár esetemben inkább a hülyéskedés és azt hogy mennyire is eltudunk BÁRMIRŐL beszélgetni de semmi extra

de te viszont barátom nem ábrándultál még mindig ki belőle ... szerintem

2012. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van,csak durvább mert szeretjük egymást,csak nem illünk össze életvitelileg
2012. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valamilyen szintem biztos hiányzik, hiszen szerettétek egymást nem?
2012. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ÖÖö hát igen ö szeretett én meg nem tudtam hovatenni a dolgot!2 hétig voltunk eggyütt de több éve ismerjük egymást!Többször volt hogy éjszakákat beszélgettünk át meg együtt buliztunk de már akkor nem voltunk párkapcsolatban!Nagyon hiányzik azt mondta én is neki!Rendszeresen hiv!Meg én is!Azt sem tudom mi bajom!Régen nemakartam most meg lehet hogy akarom vagy nem is tudom! :(
2012. jún. 10. 20:52
 5/7 anonim ***** válasza:
dehogy szokott :D
2012. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát egy próbát megér, de csak akkor ha már nem vagytok kapcsolatban

bár ha van barátod és mégis ő kell neked..akkor talán nem szereted a barátodat igazán

2012. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne aggódj, ez normális :) az kell ami nem lehet a tiéd... én is ilyen vagyok, de muszáj megtanulnod kezelni ezeket a helyzeteket, különben tönkre fog menni az életed... én már voltam a szikla peremén, és hidd el, nem jó érzés... muszáj tovább lépned és elfogadnod, h most már ő nem hozzád tartozik.. tudom, h nehéz, de legalább próbáld meg :)
2012. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!