Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzóak a nők számára a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóak a nők számára a rossz fiúk?

Figyelt kérdés
2012. jún. 11. 11:16
1 2
 11/16 anonim válasza:
Még jó hogy te olyan okos vagy. A könyvmolyt az unalmas emberekre írtam, és egy rossz fiú sem kell hogy tahó legyen.
2012. jún. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kilencedik vagyok. Ne haragudj, és így értelmeztem az írásod, nem akartalak megbántani. Leírod amúgy, Te kit tartasz rosszfiúnak? Neked mitől rosszfiú a rosszfiú?
2012. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Abszolút nem érdekelnek a rosszfiúk, bár sokan azt hiszik rólam. Az ágyban legyen rossz fiú, jól dugjon meg. De egyébként másban legyen tisztességes, okos. Sőt, lehet könyvmoly is, én is imádom a könyveket. Szerintem azért vonzóak, mert őket tartják alfahímnek. Az átlag nőnek a vivő, hormontól duzzadó pasi kell, azt tartják férfiasnak. 21/L
2012. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az életben engem nem vonzanak, de a filmekben pl azért, mert mindig jó pasi játsza őket és jó a szövegük, vicces a karakter.
2012. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem sem vonzanak a rossz fiúk.

Aki nem hiszi el így járt, nekem attól még kedves, csendes, normális partnerem van évek óta.

22/L

2012. jún. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én olvastam egy cikket, amiben az volt, hogy ma már megdőlt ez az alfahím mítosz. Egyre több nő van, akinek nem jönnek be az alfák. Inkább az értelem számít.
2012. jún. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!