Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Igaz, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Igaz, hogy jobban buktok az olyan lányokra, akik elérhetetlenek?!

Figyelt kérdés
és ha igen.. mért van ez?
2012. jún. 11. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez egy nagy hülyeség szerintem. én olyan lányra "bukok" akit én megfelelőnek látok arra, h udvaroljak neki, nem azért mert elérhetetlen :)
2012. jún. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem igaz!
2012. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Osztom az előzőek véleményét! Az nem motiváló ha valaki elérhetetlen inkább beletörődik az illető egy idő után.
2012. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Ha valóban elérhetetlen valami rajta kívül álló ok miatt, de nagyon megkedveltem akkor ez néha motiváló indok lehet. Ellenben ha valaki azt hiszi magáról hogy elérhetetlen és úgy viselkedik, holott teljesen átlagos attól távolt tartom magam.

21F

2012. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
De egyébként ahogy a többiek irták, sok esetben inkább beletörödik az ember. Nagyon ritka az hogy valaki túlontúl kitartóan küzd.
2012. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem.


Ugyanakkor mindkét nemnél megfigyelhető az a jelenség, hogy ha valakit elérhetőnek tartanak, akkor csakazért is tepernek utána, mert egyszerűen hajtja őket az egójuk, hogy "megszerezzék" a másikat. Csak miután meglett, azután csillapodik le ez az érzés, és rájönnek, hogy valójában nincs is szükségük az illetőre.

2012. jún. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Általában igen. Azért, mert akit nehezebb megszerezni, azt valószínűleg más is nehezebben venné el.
2012. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 ASOT ***** válasza:

egy ideig elmegy, de vannak határok azért!


szóval pár hétig elmegy az hogy elérjem nála azt hogy egyáltalán 1 randira eljöjjön, de hónapokig már nem...

2012. jún. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!