Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a kapcsolatomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a kapcsolatomban, hogy a baratom rajojjon mit is akar?

Figyelt kérdés
befejezni? csak tegye mar,mert en a kapcsolatert mindent megtettem, de sennkitol nem volt ennyi csalodasom meg mint tolle. Eddig mindig volt erom szakitani,ha szukseges volt,de most keptelen vagyok,es nem ertem miert?

2012. jún. 11. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom a magánytól félsz, meg azért még szereted?

Ezek ellenére, ha csak az erődet szívja le, "erőszakold meg magad", és lépj Te.

Rövidtávon biztosan nagyon rossz lesz, de hidd el, hosszútávon kifizetődik.

2012. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy nagyon szeretem.
2012. jún. 12. 22:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Imádom....egy ilyen állat akarok lenni én is, akitől nem akarnak elszakadni...kérd már meg a pasidat, hogy oktasson minket a randi kérdésekben.
2012. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mi a baj a pasiddal és mióta vagytok együtt??
2012. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
7 honapja vagyunk egyutt. Nem dolgozik,mert nem kap munkat (allitolag,bar csak kb.2 honapja latom,hogy jobban keresi), hiaba az egyetem....neha latom lusta udvarolni, azt mondta nem cigizik,de egy ido ota egyre tobbet, nem tisztel elegge,bar elmondta "nagyon jo vagy, teged konnyu szeretni". Tele vagyunk kozos erdeklodessel,amit jol csinalunk egyutt,megis van amikor egyedul akar otthon lenni. Sokszor eggyet mond,majd mast csinal. Nem talal munkat megis neki ugy latom valami nagyon elit kene...alig tesz azert ami lehetne de meg karnyujtasnyira van. Lenne sok konkretabb is,de talan ennyi ok.
2012. jún. 14. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!