Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme az érzéseknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme az érzéseknek a mai világan?

Figyelt kérdés
Az összes nő és férfi csak szexelni akar, ha már komolyabb dolgot akkor a pénz számít sokaknak, esetleg becsapják a másikat játékból, van értelme szeretni ?

2012. jún. 11. 23:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szexet mindenki akar. Még a szerelmes is.
2012. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
van
2012. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nincs. (F)
2012. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha mindletten szeretitek egymást őszintén, akkor nagyon is van!
2012. jún. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom...én most szerelmesnek hiszem magam és ez jó érzéssel tölt el mert úgy érzem,h viszont szeret a párom. :) Megéri szeretni csak nagy benne a kockázat.:)
2012. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha olyan tárgyilagosan veszem, ahogy Te, kedves kérdező, akkor nincs.Ha viszont az érzelmi oldaláról nézem a dolgot, akkor van, mert ki tudna meglenni pozitív érzések nélkül?:)
2012. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Akkor én valami másik világban élek, mint te. Nem csak a szex kell, meg nem a párom pénze, mert akkor is kellett, amikor még nem volt munkája, és még sosem csaptam be.

Szeretem és ő is engem, és persze, hogy kell a szex, de nem minden áron és főleg nem mindenkitől. És igen számít a pénz, mert valamiből meg kell élni és a semmire nem lehet építeni. De nem kell, hogy milliomos legyen a másik, csak legyen munkája vagy ha nincs akkor keressen és igyekezzen. Természetesen ugyanez az elvárás magammal szemben is. A becsapásra pedig nem tudok mit mondani. Én nem szoktam ilyesmit csinálni. Lehet, hogy velem van a baj vagy én vagyok a kivétel, de nagyon sok olyan párt ismerek, akik régóta együtt vannak, szeretik és tisztelik egymást, és egyáltalán, teljesen normális életük van és nem a külsőségekre meg a pénzre stb-re mennek. Szóval vagy az van, hogy ez, ahol én élek egy párhuzamos világ, vagy te vagy nagyon depressziós és kiábrádult. Utóbbi esetben javaslom, hogy keress más ismerősöket, barátokat, mert ha ezt látod magad körül, az nagyon nem normális és nem egészséges.


24/l

2012. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ez a baj..::///

nincsne értelme szerintme sem.

ha van pénzed, van barátnőd, megvan mindenned. ez a fáma már rég erről szól.

én is szerettem, szívből igazán, aztán mégis eldobtak...:/

azóta jöttaka z "ajánlatok" hogy csak szexre gyere...

háthh köszi, de az nemsegít a sebeimen.

21/F

2012. jún. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Van értelme szeretni csak elöszőr meg kellene ismerni azt akit szeretsz, viztosnak kell lenned abban hogy ő nem csak szexet akar ez az első pár hónapban kiderül, és az is hogy a pénzedre hajt e .Néha ugy tünik, de nem mindig minden a pénzről szól és ebben biztos vagyok :)
2012. jún. 12. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szép reggelt!


Véleményem szerint van értelme a szerelemnek, a szeretetnek, mert a világ legszebb érzése, de ha a másik nem gondolja olyan komolyan, mint mi, akkor a poklok kínját vonja maga után.


Én inkább azért vagyok keserű, mert egyre inkább azt látom, hogy az emberek játszanak a másik érzéseivel. Mi beleszeretünk, ők meg jót nevetnek és elhúzzák a mézes madzagot újra és újra előttünk, közben nem is akarnak semmit, csak az önbizalmuk növelésére kellünk.



23/N

2012. jún. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!