Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ő kell mindenkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ő kell mindenkinek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel bárhová megyek, mindig őt szólítják meg, őt hívják el randizni a srácok, vele foglalkoznak... és nem értem miért! Már annyit gondolkoztam ezen, de nem tudok rájönni. ráadásul neki van barátja, több éve, és ezt minden ismerkedésnél el is mondja, de utána is csak vele foglalkoznak. Pedig hasonlóak vagyunk külsőre, mindketten eléggé átlagos lányok vagyunk.

Szerintetek mit kéne tennem? És ne mondjátok, hogy kerüljem el, meg ne vele menjek, mert egyébként az egyik legjobb barátnőm, nagyon kedvelem, de már kezd nagyon kellemetlenül érinteni ez az egész. Mi lehet velem a baj? kérlek segítsetek, bármi ötletetek van jól jönne, hogy lehetnék én is kicsit népszerűbb.

(amúgy mindketten 21 évesek vagyunk)


2012. jún. 12. 13:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg a legjobb és gyönyörű barátnőmnek is volt egy ilyen korszakunk. Úgy 3-4 év. De ő az utóbbi időben kicsit meghízott, így veszített a varázsából, mert nem érzi jól magát a bőrében. :( Pedig én biztatom, hogy nagyon jól áll neki, nincs rés a combjai között, meg ilyenek.

Emeld ki magadon ami különleges! pl nekem mandulavágású a szemem, és tussal nagyon szépen ki tudom hangsúlyozni, barátnőmnek meg nem! Vagy ha a hajadon tudsz változtatni, akkor tedd meg, festés, melír, hajfény-spray... :)

2012. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő jobb csaj.
2012. jún. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán feltűnőbben öltözik, vékonyabb, jobb illata van. Lehet, hogy közvetlenebb, gyakrabban keresi a tekinteteket vagy erősebb kisugárzása van, vagy laza arckifejezése.. De ezek mögött belső dolgok vannak, szóval nem tudom megmondani. Mit gondolsz, tegyük féltékennyé?

24f

2012. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: köszi a tippeket, a sminkelésben szerintem már én is megtaláltam, ami igazán jól áll, de a hajammal valóban nem túl sokat foglalkozok, megpróbálom azt is, hátha :)


második: oké, akkor tegyük fel, hogy sokkal jobb csaj, de akkor is ha tudják, hogy foglalt (szerintem esélye sincs senkinek), akkor miért éri meg nála próbálkozni mégis? nem hiszem el, hogy ennyivel csúnyább lennék. (nem tartom magam szépnek, ne értsetek félre, csak nincs köztünk akkora különbség, ahogy én látom)

komolyan nem értem :(

2012. jún. 12. 13:47
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg sokkal nőiesebb nálad vagy kisugárzás vagy öltözködés terén de valami különbség biztos van köztetek.
2012. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Neki van egyfajta kisugárzása,ami bejön a pasiknak,gondolom,jól tud velük kommunikálni,vidám,beszédes,mosolygós,kedves,ilyesmik.Tehát tudja,hogyan kell bánni velük...szerintem.Amúgy ebből is az látszik,hogy nem minden a külső.Én például évekig szürke kisegér voltam,felnőtt koromra pedig hattyúvá értem,mert megtanultam,kivel hogyan kell bánni,hogy viselkedjek úgy az ellenkező nemmel,hogy közben természetes maradjak.Pedig nem vagyok szép,inkább átlagos.
2012. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy más a kisugárzása...

Az 1. válaszadó nagyon jól mondta. Egy normális srácnak egy pici elem kell, ami megfogja, mosoly, szem, ajkak, szép arc....:)

Valaki oda van a tűsarkú cipős rúzsos csajokért. Nah én pont a szolid farmeros, sportcipős visszafogott kiscsajokat kedvelem.

Valószínű, hogy te is sok srácnak tetszel, ha nincs veled komoly baj, de lehet, hogy te pont a gátlásosabb visszahúzódó srácoknak tetszel, akik nem mernek kezdeményezni!


24F

2012. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

és szerintetek ezen hogyan lehetne változtatni, hogy másabb legyen a kisugárzásom? vagy ez adott, és nem befolyásolható? :)

2012. jún. 12. 13:55
 9/14 anonim ***** válasza:
ha tudnád, hinnéd hogy vonzóbb vagy nála akkor te kellenél a pasiknak jobban. neki kétszer kiakasztóbb lenne mint neked mert, fölé kerekednél
2012. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Egy kisugárzás akkor jó, ha nem állarcként viseled! Azzal átvered magad és a későbbi barátodat is! Ha szolíd lány vagy, akkor ne legyél egy hivalkodó miniszoknyás púderpu..i, mert lehet több srác fog érdeklődni, a minőség rovására!

Inkább minőség, mint mennyiség, ez az én véleményem. Ha egy srác kisugárzása megtetszik, akkor kezdeményezz picit, oda oda pillantással és egy kósza mosollyal. Lehet nem annyi srác megy oda hozzád, de lehet egyszer olyan srácot fogsz majd ki, aki miatt irigykedni fognak a barátnőid! :)

2012. jún. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!