Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van mostanság mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van mostanság mindenkinek? Van valami a levegőben?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete olyan búskomornak látok minden embert az utcán! Még amikor társaságban vannak akkor is mindenki mintha szívfájdalmas lenne! Főleg lányokon látom ezt... :S

Pedig régebben mikor mentem suliba az ilyen aranyos lányok akik mosolyogtak mindig feldobták a napomat!

Meg ezelőtt mikor mentem buszon vagy valahol rámosolyogtam valakire, vissza mosolygott... most kapok egy ál mosolyt és kész! Lehet gáz, de így ismerkedtem a lányokkal, csak az utóbbi 1 hétbe ezt vettem észre. :(


2012. máj. 9. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

A nőket ne próbáld megérteni logikai úton, úgysem fogod.


Engem pár hete megnéztek buszon, rámmosolyogtak, de én meg fosok lépni na meg ki hiszi el, hogy épp én jövök valakinek is. Ez hihetetlen.


Amúgy lehet a sok vizsga készíti ki őket. :D

2012. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Frontérzékenyek.
2012. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
hát igen tavasszal nem mindenki találja meg a párját bármennyire szeretné
2012. máj. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én se értem ezt állandóan depis csajokba botlok!
2012. máj. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szélsőséges tudok lenni! Van, amikor szárnyalok, máskor meg zuhanok és a váltás nagyon hirtelen is be tudod következni. És ezzel elég sok gondom van, főleg, amikor hetekig a béka feneke alatt vagyok kb.


De pont ma tűnt fel, hogy az utóbbi napokban tök vidám, mosolygós vagyok, kiegyensúlyozott, pozitív. Szóval most minden tök jó. :D Ma is mentem suliba és kb. végig mosolyogtam, meg hazafele. És tök jó érzés volt, hogy mások is visszamosolyogtak rám, autósok is elengedtek az úttest

2012. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon szélsőséges tudok lenni! Van, amikor szárnyalok, máskor meg zuhanok és a váltás nagyon hirtelen is be tudod következni. És ezzel elég sok gondom van, főleg, amikor hetekig a béka feneke alatt vagyok kb.


De pont ma tűnt fel, hogy az utóbbi napokban tök vidám, mosolygós vagyok, kiegyensúlyozott, pozitív. Szóval most minden tök jó. :D Ma is mentem suliba és kb. végig mosolyogtam, meg hazafele. És tök jó érzés volt, hogy mások is visszamosolyogtak rám, autósok is elengedtek az úttesten, pedig máskor előfordul, hogy percekig várok, mire valaki elenged. :D


Szóval, nem mindenki búskomor mostanában.

17/L

2012. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó merre jársz? :D Mit meg nem adnék, hogy egy élet vidám lányt lássak! :)
2012. máj. 9. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Most éppen ülök, de nem ártana felkelni és elpakolni. :D

Viccet félretéve, heves megyei vagyok.

2012. máj. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én most nagyjából úgy érzem, hogy a nyakamba szakadt az ég. Az utolsó hét a suliban (műszaki szak), az összes évközi leadása, de közben órákra járni és még zh-zni is, nagyjából élni sincs kedvem. Emellett a párom nagyon csúnyán átvágott, így aztán mégannyira sem, mert nagyjából minden gondolatom egy nagy vívódás...

Igen... nem közlekedek mostanában vigyorogva az utcán, de jó néven veszem, ha valaki végre rámmosolyog, avagy megszólít engem. Nem nagy dolgok, ma túrtam a könyvtárban, amikor leült mellém egy bácsi könyveket nézegetni és csak egy mondatot vetett oda, amiből lett egy kisebb beszélgetés. Abszolút nem egy világmegváltó szitu, de jó érzés volt, szívesen beszélgettem vele, szívesen mosolyogtam rá. Én ilyen vagyok. Lehet hogy nem vigyorgok állandóan mostanában, mert van problémám dögivel, de ettől még nyitottan fogadok minden "közeledést".

2012. máj. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!