Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-15 évesek! Miért érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-15 évesek! Miért érzitek azt, hogy már nektek is kell szexelni?

Figyelt kérdés

miért foglalkoztok még ezzel a témával? nem gondoljátok, hogy fiatalok vagytok hozzá? miért ÉRZITEK magatokat érettnek? miért nem jó csak ismerkedni egy fiúval és eljutni az első csókig vagy ESETLEG a pettingig.. nem értelek titeket.. és nem bántani szeretnélek titeket.. engem komolyan érdekel ez az egész..


17 L


2009. júl. 3. 22:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Már volt pár ilyesmi kérdés, de mindegy. Akkor elmondom, hogy én miért ÉREZTEM úgy, hogy szexelnem "KELL", ahogy te fogalmaztál.

Majdnem 14 voltam, mikor megismerkedtem egy sráccal. összejöttünk. Minden szép és jó volt, először pettingeltünk, ismerkedtünk egymás testével. Ez a negyedik hónapban lehetett... Szerelmesek voltunk, beszéltünk róla többször, hogy már mindketten szeretnénk - ez több mint fél év után. Megbeszéltem mindent Anyummal. Nem ellenezte, elmondta mire figyeljünk, védekezzünk. És megtörtént.

És igen, lehet, sőt utólag belegondolva, TALÁN tényleg korai volt, DE NEM BÁNTAM MEG. Még sokáig együtt voltunk utána.

Lehet leszavazni, hogy mekkora ku*va vagyok, hogy ilyen korán, 14 évesen, de nem érdekel. Nem érdekel, mert ÉN tudom hogy volt az egész, tudom, h nekem így volt jó, és örülök, hogy neki adtam a szüzeségem.

És most ezért nem érzem magam "menőnek" mint ahogy azt kívülállók gonolnák, és nem lettem más ember, attól még, hogy hamar megtörtént.

16/L Honey

2009. júl. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

nemértem

17 éves vagy és kérded miért ilyenek a tőled 2-3 évvel fiatalabbak? ez érdekes

én is még csak 18 vagyok de halad a világ és szerintem nem kell őket lenézni azért mert vágynak rá... szerintem

2009. júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, én még szűz vagyok és mégis sokkal többet tudok a felnőttségről, mint egy korombeli nemszűz lány. Mert ettől csak HISZIK, hogy felnőttek lesznek. Ez is hozzá tartozik, de nem ez a lényeg. 15/L
2009. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg? Na akkor hadd soroljam, hogy én mennyit tudok a felnőtt életről. Évekig gondoztam egy hozzám nagyon közelálló rokont, míg a szemem láttára épült le, majd halt meg, amikor 12 éves voltam. Kiskoromban elég szép veréseket kaptam, a saját anyámmal alig tudjuk egymást elviselni, a szobámból se mehetek ki szinte, ha itthon van, mivel egyből visszazavar, hogy ne foglaljam el az ő nappaliját. Apukám keres itthon egyedül, és nagyon nehezen tudunk megélni, és baromira kellene dolgoznom, de egyszerűen nincs mit, és kezdek ebbe belebolondulni. 16 éves vagyok, mindenki könnyen mondhatja, hogy "ugyan, ez semmi!", de akkor annak kívánom, hogy ezeket folyamatosan, kombinálva élje át, és utána visszatérhetünk a témára.


A kérdezőnek: én azért éreztem úgy, mivel volt/van egy barátom (14 hónapja), és nagyon szerettem/szeretem, szerettem volna hozzá a lehető legközelebb lenni, magaménak tudni, szeretgetni, ahogyan csak lehet. Nem azért, hogy utána rohanhassak a szomszédba, hogy "te, figyelj, Jucika! Képzeld, elvesztettem, szóval már nem barátkozom veled, mert nagykislány lettem.". Szinte senki nem tud róla, apával tudtam megbeszélni a dolgokat, még jóval előtte. Inkább örült neki, hogy normális barátom van, normális körülmények között fog megtörténni, és annak főleg örült, hogy megbízom benne, így nem ellenezte egyáltalán. Amíg nem volt komoly kapcsolatom, addig én is úgy gondolkoztam, hogy majd jó sokára fogom elveszteni, akkor is minimum egy év járás után. Ez megváltozott, és egyáltalán nem bántam meg. Az előtte levő kapcsolataimban meg sem fordult a fejemben a gondolat, hogy lefeküdhetnék velük, de nála tudtam, hogy benne megbízhatok. (pedig a fent felsorolt okok miatt nem igazán tudok megbízni az emberekben, és nagyon nehezen engedek közel magamhoz valakit.) Na ezért.

2009. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

22:27: köszönöm a válaszod :) ilyesmire gondoltam :) ebben az esetben ha a helyedben lettem volna én is így cselekedtem volna :) és az a lényeg hogy nem bántad meg :)


22:28: félreértettél.. egyáltalán nem nézem le a nálam pár évvel fiatalabb lányokat mert már nem szüzek engem tényleg csak az OK érdekelt.. és már az előző kommentemben is elnézést kértem..


22:48: nagyon sajnálom, hogy ezeket a dolgokat ilyen korán kellett megtapasztalnod :(

és örülök, hogy legalább az a fiú melletted van és vigyáz rád :) így ezzel sem volt gond, megbeszélted apuddal és felkészültél rá :) remélem még sokáig együtt lesztek :)


a kérdést rosszul tettem fel.. azokra a tizenévesekre gondolok akik azért akarták hogy túl legyenek rajta vagy nem tudom milyen más okból kifolyólag, de nem csak olyanok vannak mint Ti akiknek volt egy stabil kapcsolatuk amiket hosszas petting előzött meg..

és NEM AKAROK SENKIT SE LENÉZNI!!

(miért kell azt hinni, hogy bunkózásból kérdeztem meg ezt.. :/ tényleg nincs semmi rosszindulat bennem..

hogy őszinte legyek azért tettem fel a kérdést mert MAJD! amikor lesz gyerekem akkor a világ még rosszabb(?) lesz és tudni szeretném, hogy mire készüljek fel a nevelésével kapcsolatban hogy ő is normális fiú mellett döntsön majd.. a kérdés oka igazából ez.. és nagyon sajnálom még egyszer ha megbántottam vkit...)

további szép estét^^

írjatok még kérlek

2009. júl. 4. 03:03
 16/23 anonim ***** válasza:

Szia! Sokat gondolkoztam, hogy nekem szólt-e a 22:48-as apukás vigaszkomment, de ilyet nem találtam, apukát se nagyon, szóval ha nekem szól, akkor köszi. :)


Na és hogy elmagyarázzam, miután már látom, hogy mi volt a célod, hogy miért akad, aki felháborodik: alapvetően nem azzal van a baj, hogy feltetted a kérdést, csak nagyon sok ilyen volt már, ahol legorombítottak mindenkit, ahol gyakorlatilag féregként emlegettek minket (a nagy átlagban) 18(!) évesek. Ilyenkor felszabadulnak, hogy ők már bármit mondhatnak, vagy mi? Na mindegy. Meg azért az is elég vicces, hogy idejönnek a 14-15 évesek, és beközlik, hogy mennyi mindent megéltek már, és ezt ÖSSZEFÜGGÉSBE hozzák azzal, hogy szűz-e valaki, vagy sem. Szerintem ezek azért írják ide ezt, hogy dicsekedjenek, közben pont ezzel bizonyítják, hogy abszolút éretlenek, csak ők most nagyon elégedettek magukkal. Tehát ezek a kérdések a habzó szájú épphogy-felnőttek és a magukat (túl) nagyra tartó, épphogy gimibe járok lányok játszótere. Nekem nincs problémám problémám a kérdéssel, ez szerintem nem egy szégyenletes dolog, nem egy buliban történt 150 ember láttára/jobb esetben 150x2 fül hallatára :), meg nem is terjesztem, ez az én kis magánügyem. Nem bántam meg, nem dobtak utána, stb. :)

2009. júl. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,a kérdésed nagyon jó,és mindenki szép választ adott.Én személy szerint,hát nem mondom magam milliószor érettebnek,a korosztályomnál,nem dicsekedem magammal.De egyvalami megtörtént velem |történik| én nem bántam |bánom|meg,a barátom 17,5 és,11 hónapja vagyunk együtt,imádjuk egymást,én neki akarom odadni a szüzességem,mert SZERETEM,nem azért,hogy azzal menő legyek,attól én még a régi leszek,csak megtörténik egy szep dolog az Életemben a Szerelmemmel=)

Szégyellem a nevem ideírni,de mivel tudom,hogy szerelemből teszem meg,hát 13-éves lány vagyok.

2009. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
De te honnan tudod,hogy lányod lessz?
2009. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

22:41esnek ment bocsi xD csak már kicsit fáradt voltam...

14:29: fogalmam sincs, hogy lányom lesz-e vagy fiam.. egyszerűen csak szeretnék majd jó anya lenni :) nekem sajnos nem adatott meg.. 12-17(mert mostanás jött rá hogy mennyire nem foglalkozott velem és most próbál ezen javítani.. csak most nekem furcsa hirtelen megnyílni előtte..) anyum egyáltalán nem foglalkozott velem.. amit megtudtam az "éltről" azt mind a barátnőimnek köszönhetem.. nem szeretném hogy ugyanezt élje át az én gyermekem.. és ezért vagyok kíváncsi a ti válaszaitokra :)

köszönöm az eddigieket is :)

2009. júl. 4. 15:17
 20/23 anonim ***** válasza:
Sajnos az én anyum se nézett rám SOHA,nem beszélgetett velem semmiröl,és még most se törődik velem..Utolsó előtti válaszoló.
2009. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!