Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az elérhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig az elérhetetlen férfiak érdekelnek? Hogy változtathatnék ezen?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek, úgy érzem így sehova se tart az életem, és nem értem miért nem változtatok rajta.

Szóval írnék nagy vonalakban a szerelmi életemről. Mindig olyan férfiak érdekelnek, akik valamitől elérhetetlenek, legyen az éppen a legnépszerűbb srác, vagy a legvisszafogottabb, a legkülöncebb, vagy épp egy tanár, vagy zenész...stb

valahogy mindig azt veszem észre hogy ilyen emberekkel randizok, viszont mindig egyből meghátrálok, mivel tele vagyok előítéletekkel legtöbbször, bármennyire is jól alakulnak a dolgok, azt gondolom, hogy neki úgyse én kellek, az egész egy színjáték, nincs értelme, és kilépek belőle.

ez nem tudatosan van így, csak mindig ezen kapom magam, és tudom hogy ez nagyon nincs rendben... lehet, hogy tudatalatt mégis direkt választok ilyen embereket, mert félek egy igazi kapcsolattól? vagy nem tudom... bármilyen ötletnek örülnék, és bármilyen tanácsnak, hogy hogyan változtassak ezen.

(nem tudom ez mennyire kapcsolódik ide, de ezekkel az emberekkel nem fekszem le meg ilyenek, szóval nem "skalpokat" gyűjtögetek, meg amikor épp híres emberrel voltam így soha senkinek nem mondtam el, még a legjobb barátnőimnek se, szóval nem az vezérel, hogy ezzel én milyen menő leszek...)

ja és nyugodtan ítélkezhettek, az is egy vélemény, azt is szívesen veszem, ha bárki kifejti mi a baj.


2012. jún. 12. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert te a szerelembe vagy szerelmes.
2012. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán nagyok az igényeid magad felé.. nem lehetsz rossz ember ha valaki szóba áll veled..
2012. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy félsz egy kapcsolattól másrészt önbizalom hiányod van nem értem miért hiszed hogy neked nem sikerülhet az adott sráccal föleg ha jol alakul, ne add fel és állj pizitivan hozzá hogy igenis összejön ha meg nem akkor majd jön más akivel összejöhet ne add fel és sose mondogasd magadnak hogy ugy is elérhetetlen senki sem az csak meg kell alálni a módját hogy a tiéd legyen, ne mondj le mindenkiről azonnal főleg ha biztatóan viselkedik veled és alakulna valami!!!Eleinte én is hasonlo voltam aztán mikor összejött egy olyan sráccal akiről nem is gondoltam volna rájöttem hogy de igen összejöhet csak akarni kell és hinni magunkban és abban hogy menni fog:)
2012. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
22 vagyok... tudom, ehhez képest úgy viselkedek mint egy tini, az ostobább fajtából. :)
2012. jún. 12. 20:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Nembaj ha ugy viselkedsz lehet ért olyan csalodás amiért félsz a kapcsolattol a fontos hogy állj a dolgokhoz másképp és menni fog
2012. jún. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez természetes. Bele van kódolva a lányokban, hogy olyan kelljen nekik, akit nehéz megszerezni. Amelyik pasi odadobná neked, hogy járjunk azt minden lány elküldi a fenébe, kivéve ha nagyon jóképű, de arra is max a tinik harapnak egyből.
2012. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez egy ilyen dolog, mindig arra vágyunk leginkább ami sosem lehet a miénk...
2012. jún. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Ezekkel a férfiakkal lehetett volna igazából bármi csak mielőtt pont komolyra fordulna a dolog, attól valahogy visszahátrálok. De ezeket nem én kezdeményeztem, szóval nem úgy értem az elérhetetlent, hogy észre se vesznek engem, csak úgy mégis olyan típusú férfiak, akikre általánosságban azt lehet mondani, hogy elérhetetlen. olyan "kategóriájú" srácok, akikben valahogy nem tudnék megbízni. vagy nem tudom mi erre a jó szó.
2012. jún. 12. 20:11
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek köszönöm, aki válaszol!
2012. jún. 12. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!