Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ezt hogy oldanátok meg?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt hogy oldanátok meg? Két nő fúj egymásra!

Figyelt kérdés
Szóval van egy féltestvérem (húgom) aki annyi idős mint a barátnőm. Csak hogy állandóan beszólogat a barátnőmnek, és persze a barátnőm se hagyja magát. A barátnőmet nem is félteném, ha nem a húgomról lenne szó, mert meg tudja magát védeni, csak sajnos a húgom is elég kemény csaj. És egyedül nem lehet őket hagyni egy percre sem mert akkor abból hajtépés lesz. Ti mit tennétek? Hogy oldanátok meg a helyzetet? A húgom egy nagy k.rva tehát vele nem lehet normálisan beszélni, a barátnőm ugyan már mondta hogy megtépi, de sajnos a húgom elég jól verekszik, mondjuk állítólag a barátnőm is,de őt még nem láttam. Ti mit csinálnátok? Hosszú távon nem tudom megoldani, hogy ne találkozzanak.

2012. jún. 12. 21:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Verd meg mindkettőt legyél te a férfi a házban!!! 2db nevelőcélzatú pofon és sitty sutty minden probléma megoldódik.
2012. jún. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát egy tuti.. az elsőre ne hallgass :D Próbáljatok meg leülni megbeszélni h pontosan mi a problémájuk egymással hátha kijön belőle valami ha meg nem had öljék egymást ő dolguk..
2012. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mi a problémájuk? Az hogy a féltestvérem egy féltékeny kis p.csa, aki nem bírja ha nem az van amit ő akar, és nem ő van a középpontban. És a barátnőm meg nem hülye, hogy úgy ugráljon ahogy ő fütyül.
2012. jún. 12. 21:48
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint elintézik ők egymás között.
2012. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ez az hogy próbálják, de nem. Mondjuk ha egyedül hagynám őket elintéznék, de azt meg nem igazán merem, mert akármelyik győzne, a vesztesnek biztos hogy nem maradna haja!:))))
2012. jún. 12. 22:06
 6/13 anonim ***** válasza:
Vagy támogasd azt, akivel egyetértesz.
2012. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mégis mibe támogassam?

Álltálába nem előttem csinálják a balhét, de elég ha kimegyek WC-re mire visszajövök kis híján egymásra ugranak!

2012. jún. 12. 22:12
 8/13 anonim ***** válasza:
miért vagytok hármasban?
2012. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Ez egy olyan dolog, amivel te nem tudsz mit kezdeni. Két dudás egy csárdában szitu, egyszerűen hagyd őket békén, ne szólj bele, és ők lerendezik egymás között. Megértem persze, hogy félted a párod, de nem tudsz mindig ottlenni, inkább oldják meg "gyorsan", mint hogy évekig menjen ez, mert ez így felőrli a te idegeidet is, az övékét is...
2012. jún. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ja, igen előző kommentelő volnék, elfelejtettem írni, hogy tapasztalat, nálunk már bevált
2012. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!