Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ehhez mit szóltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Kimondottan könnyűvérű lányokkal ismerkedem online, majd a beszélgetések alapból csak a szexről szólnak, de én közben próbálom előhozni a jó kislányt belőlük és rendes barátnőfélét faragni belőlük. Most is van egy ilyen lány, akin dolgozok, eleinte egy rib@ncnak tűnt, de már most látom, hogy van benne a jó kislányból is. Még nem akarom elkiabálni, de egyre jobban megértem az ilyen ribizli lányokat és látom, hogy nem is olyan rosszak ők, inkább önértékelési bajuk van. Rájöttem, hogy a mostani lány a mellét tartja kicsinek és emiatt mutogat képeket magáról, kelleti magát fiúknak, mert úgy érzi túl lapos és nem elég nagy a melle. Már nagyon akarna dugni velem és én úgy tettem, mintha benne lennék. Nagyot fog csodálkozni, amikor élőben nem fogom megdugni, hanem rendes lányként fogok vele bánni, mint egy normális randin és inkább a jelleme fog érdekelni még inkább, mert igen is értékes lány ő is, mint bári más és hiszem, hogy a könnyűvérű lányoknak segítségre van szüksége és meg is lehet őket menteni! Én már most is látom benne a jót, de még nem ismerem igazán. Mégis tudom, hogy szeretnivaló lány és a rossz gyerekkor és a szeretethiány, illetve az önértékelési zavar vagy egyéb tényezők felelősek azért, hogy ilyen mindenkivel összefekvős lett. Elmesélt egy sztorit és abból egyértelműen kijött, hogy ő igazából nem is akar mindenkivel összefeküdni, csak hajtja ez az állandó bizonyítás, hogy ő egy értékes, kelendő, szép lány testileg. Én azon vagyok, hogy jellemre mutassa meg az értékeit, amikor küldött egy újabb szexi képet magáról rögtön utána mondtam is ezt neki. Persze ő még mindig sajnos a testével akar engem megfogni úgy tapasztalom, de már okét elértem nála, arra a kérésemre, hogy bizonyítsa be a jellemi értékeit is. Úgyis jó kislányt faragok belőle és utána biztos jó barátnő lesz belőle majd.

2012. jún. 13. 05:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Tök aranyos felfogásod van, csak sajnos ez nem így néz ki...

A Lányok/Nők azokkal "ribancosak" akitől a szexen kívül nem akarnak sok mindent... Azzal barátnősek akitől egy kicsivel többet akarnak... Lehet hogy 1-1 alkalommal eltudod varázsolni a lányt és kitudod hozni belőle a barátnőt de ez nem hosszútávú... Neked is biztos van olyan csaj akivel inkább járnál együtt és olyan is akivel inkább csak lefeküdnél!


A kis mell miatti magamutogatás szerintem hülyeség... Amit szégyenlek azt nem mutogatom... Inkább kicsit könnyűvérű a lány, kelleti magát! Ennyi, nem több! Inkább most legyen könnyűvérű, mint család mellett, ilyenkor kell az embernek kiélnie magát!


Az nem feltétlen rossz felfogás, hogy segíteni akarsz neki, de ha Téged ennyire zavarnak az ilyen lányok minek foglalkozol velük? Lehet még a végén Te is olyanba szeretsz bele akit mások ribancnak tartanak/tartottak de melletted más lesz! És ha a nő nem akar veled őszinte lenni és tagad, hogy csak 1-2 emberrel volt együtt Te elfogod hinni neki mert Ő nem köteles bevallani hogy egy huszár ezred fordult meg benne...


Én is szabadosan éltem kaptam mindenféle jelzőt. 20(!) éves koromra éreztem, hogy kiéltem magam, más kell azóta családanya vagyok imádom a Párom, megőrülök a Fiunkért és eszembe nem jutna más férfira gondolni Párom mellett (pedig nekem sem állt másból az élet 15-16-17-18 évesen hogy aki szembejött és megkívántam valami úton-módon elcsábíttattam magam (vagy ha jobban tetszik úgy, akkor becibáltam valahogy az első ágyba)! :)

Kinövik a lányok idővel, aki meg nem az 40 éves korára is olyan marad amilyen! Látunk erre is sok példát és amarra is!

Hidd el az idősebb és könnyűvérű nők életéből nem egy olyan megmentő hiányzott, mint Te akarsz lenni!

Ha valaki meg akar változni akkor megfog! Az a fejében dől el és nem azért, mert Te nőként és nem ribiként viselkedsz vele!

2012. jún. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%

Ööö. Hajrá?

Nagyon sokan fognak utálni, ugye tudod? :D

Egyébként helyrerakni egy csaj önértékelését nem rossz dolog. Az persze kérdés, hogy miért csinálod ezt? Félsz, hogy nem tudnál teljesíteni, ezért nem dugod meg, és inkább „barátnő típust” nevelsz belőle?

2012. jún. 13. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

jajj az zavaros gyerekkor duma... Tudod, hányszor mondtam én is... :)

És tudod, hogy ez is csak egy szöveg! Mint amikor a fiú azt mondja a lánynak hogy nem szokta cserélgetni a nőket! Én azért mondtam mert azért csak zavart hogy ribancoztak! Én is takaróztam a zavaros gyerekkorral... De azért mert haragszom anyámra/apámra vagy gyűlölöm a világot nem küldözgetek fehérneműs vagy félpucér esetleg pucér képeket, és nem fekszem le mindenkivel! :) Hatalmas bosszúállás lenne a világon egy jót dugni mondhatom, azért mert összeugattam anyámmal! Tapasztalatból mondom, hogy nem vedd elsőre nagyon komolyan ezt a lányt!


Nekem is volt olyan mikor egy "barátnőm" jött ki üzletből, szatyor a kezében kérdezem tőle hogy mit vett azt mondja alsógatyát a barátjának, mert annyira kíváncsi vagyok rá? (kicsit leribancozott ezzel a mondattal) Válaszoltam, hogy nem! Legyen nekem meglepetés mikor leveszem róla! Köpni-nyelni nem tudott rá!

2012. jún. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az első és a harmadik hsz az enyém
2012. jún. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
A melleivel való elégedetlenségre volt pár jel. Egyik, hogy nem mondta meg a méretét, a másik, hogy mindegyik bugyis, melltartós képein takargatja a kezével, hogy igazán ne lehessen kivenni milyen méretű lehet. Na meg a képei után kérdezte tőlem, hogy tetszik-e nekem. Elvárja, hogy dícsérgessék, behódoljanak neki, növeljék az egóját, önbizalmát. Amikor meg célozgattam rá, hogy milyen rossz kislány még be is igazolta egy újabb képpel. Szabályosan azt teszi, amire kérem, engedelmeskedik és megfigyeltem, hogy mindig nekem akar megfelelni. Na és persze folyamatosan próbál elcsábítani, irányítani a külsejével és a szexre csábító szövegeivel. Gyakran kiemeli, hogy velem akar dugni, persze én átlátok a szitán és mérsékelten fogadom az ilyen célzásokat, amire általában még jobban nyomul rám vagy küldd egy újabb fotót. Nem fogom kihasználni, én nem ez a fajta vagyok, engem érdekel egy lány jelleme is és attól, hogy vonzó és kívánom testileg még nem fogom úgy használni, mint egy tárgyat, ahogy például egy srác próbálta, aki meg akarta erőszakolni egy bulin, de ő sikeresen el tudott menekülni. Épp azért, mert ennyire könnyen adja magát, sokan erőszakosan rámásznak és megakarják szerezni. Nem tisztelik, becsülik, mint nőt, csak mint egy használati tárgyat. Ő egy áldozat és én segítek neki! Megmutatom, hogy a testén kívül ő neki más értékei is vannak, a jelleme, egyénisége! Ne a testével csábítson, hanem a személyiségével! Ha ott lettem volna bevertem volna annak a tetű erőszakolónak a képét az fix! A másik válaszoló kérdésére pedig csak azt tudom felelni, hogy én nem dugni akarok, hanem szeretkezni! Szerintem érthető mi a különbség a kettő közt.
2012. jún. 13. 06:22
 6/18 anonim ***** válasza:
69%

A hős lovag, aki megmenti a hercegnőt a gonosz markából. Milyen romantikus.

Kár, hogy nem a személyisége fogott meg, hanem a teste.

2012. jún. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen ismerősöm.Mindennap más profilkép,kipakolja mindenét agyonsminkelve a fb-ra és állítja magáról,hogy kövér,állandóan fogyózik és hogy nincs magával megelégedve.A pasija nem dícséri,évek óta lógnak egymás nyakán....Annyi ilyen hülye nő/lány van istenem...
2012. jún. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez így mind jól hangzik, bízom benne, hogy sikerül de Én akkor sem fűznék sok reményt hozzá! 1-2 hónap alatt az önértékelési zavarain nem tudsz segíteni... Itt szerintem egy kicsit hosszabb távú kellene, hogy legyen!


Ha mindenképp segíteni akarsz neki elsősorban azt értesd meg vele,hogy ne miattad értékelje magát többre mint amúgy, mert ha Ti nem lesztek együtt akkor az önbecsülése megint 0 lesz!

Az, hogy meg akarták erőszakolni... Erről inkább nem beszélnék de a hozzá hasonló lányok sűrűn megégetik magukat (én is)... Szó szerint a tűzzel játszik mert a testével akar csábítani akkor sajnos előfordul, hogy megégetheti magát! Gondolom húzta a srácot az meg nem a türelmesebb fajtából való volt... Neki szerencséje volt másoknak nincs... Ha a k.urva kint áll az út szélén az is mondhatja, hogy megerőszakolták csak az a baj, hogy nem fognak neki hinni!

Ha egy olyan lány mint Ő is elmegy feljelentést tenni először őt csekkolják le...

Sok sikert hozzá, de amondó vagyok! Érzelmileg ne menj bele! Ha egy kicsit is jól ismerem (már pedig igen mert én is ilyen voltam, és csak annyira hasonlít az akkori Önmagamra, hogy olyan mintha rólam írnál különben!) akkor hamarosan a ismerőseiden vagy ne adj' isten a barátaidon fog ugrálni... Mert akkor éppen az lesz az izgalmas és te a megcsalt kategóriába fogsz tartozni...

2012. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
De szép történet, de miért nem inkább a csúnya-kövér-pattanásos-szemüveges-fogszabályzós lányokhoz mész oda, és bizonyítod be nekik, hogy van esélyük találni egy ilyen normális, aranyos, kedves fiút, mint te, akinek a JELLEM számít, és nem dugni akar? Mert ahogy a 6os válaszoló is elmondta, a teste fogott meg. Beszippantott téged is a kis ribizli, csak kell hozzá a körítés, a mese, hogy miért nem ribanc a nőd. És az a baj, hogy ezt még te is elhiszed magadnak. A küldetéstudat, hogy barátnőt faragok a ribiből, és csak utána dugom meg, vagy még utána se, szerintem gáz, de ha neked erre van időd, hajrá :D
2012. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, kár h nem minden úgy történik ahogy az ember előre eltervezi. Ezzel a sztorival is csak az a baj, h elhatároztad h nem húzod meg a csajt az első randin, miközben ő egyértelműen arra vágyik, ahogy kiveszem az írásodból. Ezzel aza gond, h lehet h te a belső jó kislányt akarod előhozni, ő viszont kufircolni akar, és ha nem teszed meg, akkor majd keres vki mást magának, a bnőinek meg elmondja majd mekkora szerencsétlen voltál... Ez az egyik.

A másik pedig az, h nem kell mindig elhinni azt amit egy ilyen ribilány mond. Minden ember szokott hazudni, van aki kicsit,van aki nagyot. Az én bnőm sincs megelégedve sok mindennel magán, mégsem fekszik össze mindenkivel, pedig aztán neki is voltak "szép" élményei gyerekkorában.

Az meg h szexi képeket küldözget magáról, meg a melleiről beszél egyértelműen jelzik, h szexet akar. Ha ezt nem használod ki, biztos h nem fog veled többet találkozni, és főleg nem lesz a bnőd. Egy tinilányt nem lehet 2 nap alatt megváltoztatni.

2012. jún. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!