Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Ehhez mit szóltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Kimondottan könnyűvérű lányokkal ismerkedem online, majd a beszélgetések alapból csak a szexről szólnak, de én közben próbálom előhozni a jó kislányt belőlük és rendes barátnőfélét faragni belőlük. Most is van egy ilyen lány, akin dolgozok, eleinte egy rib@ncnak tűnt, de már most látom, hogy van benne a jó kislányból is. Még nem akarom elkiabálni, de egyre jobban megértem az ilyen ribizli lányokat és látom, hogy nem is olyan rosszak ők, inkább önértékelési bajuk van. Rájöttem, hogy a mostani lány a mellét tartja kicsinek és emiatt mutogat képeket magáról, kelleti magát fiúknak, mert úgy érzi túl lapos és nem elég nagy a melle. Már nagyon akarna dugni velem és én úgy tettem, mintha benne lennék. Nagyot fog csodálkozni, amikor élőben nem fogom megdugni, hanem rendes lányként fogok vele bánni, mint egy normális randin és inkább a jelleme fog érdekelni még inkább, mert igen is értékes lány ő is, mint bári más és hiszem, hogy a könnyűvérű lányoknak segítségre van szüksége és meg is lehet őket menteni! Én már most is látom benne a jót, de még nem ismerem igazán. Mégis tudom, hogy szeretnivaló lány és a rossz gyerekkor és a szeretethiány, illetve az önértékelési zavar vagy egyéb tényezők felelősek azért, hogy ilyen mindenkivel összefekvős lett. Elmesélt egy sztorit és abból egyértelműen kijött, hogy ő igazából nem is akar mindenkivel összefeküdni, csak hajtja ez az állandó bizonyítás, hogy ő egy értékes, kelendő, szép lány testileg. Én azon vagyok, hogy jellemre mutassa meg az értékeit, amikor küldött egy újabb szexi képet magáról rögtön utána mondtam is ezt neki. Persze ő még mindig sajnos a testével akar engem megfogni úgy tapasztalom, de már okét elértem nála, arra a kérésemre, hogy bizonyítsa be a jellemi értékeit is. Úgyis jó kislányt faragok belőle és utána biztos jó barátnő lesz belőle majd.

2012. jún. 13. 05:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
ebben a kapcsolatban ő a férfi, te meg a nő.
2012. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Sok igazságot olvashattál az előző hozzászólásokban is. Ne gondold hogy sokáig ragaszkodni fog hozzád ha nem éri el amit akar.

Nő, eleve kiszámíthatatlan férfi aggyal, ráadásul az a fajta...

És most sorba leírhatnám amiket már olvastál az előző oldalon, fölösleges lenne.

De sok sikert és kitartást a lányhoz, rem rendes csajt tudsz faragni belőle bármilyen kicsi is az esély =)

2012. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
küldd át a számát,majd én megdugom
2012. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

tegnap 11:45


Ezt hogy érted?

2012. jún. 14. 08:56
 15/18 anonim ***** válasza:

szerintem a hozzáállásra gondolt!


Ő szexet akar, te jellemet keresgélsz! Ő a férfias Te meg a nőies alkat

2012. jún. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

ma 10:01


Nos, ha úgy vesszük ez igaz. Ráadásul azóta történtek újabb fejlemények. A legutóbbi chatelésünk során miután a jellemét akartam jobban kibontakoztatni, kiderült, hogy ő egy önző nőszemély, aki csak szexet akar. Írtam, hogy nem szeretem az ilyen nőket. Erre ő csak azt válaszolta, hogy "tudom, hogy te is akarsz engem". Én hiába toltam el magamtól, de ő ismét csak tapadt, célozgatott rá, hogy játszik magával és besegíthetnék neki. Folyton a kedvemben jár, akármit is csinálok vele.


Lehet igazatok van és reménytelen a megváltoztatása. Ő már csak ilyen marad és nincs neki jellemre olyan értéke, amit én keresek egy lányban. De azért még nem adom fel, az élő talin dől el minden majd úgyis!

2012. jún. 14. 10:38
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert, de ha úgy érzed a jellemében nem találsz semmit akkor miért nem mondod meg neki, hogy elég olcsó k.urvaként adja magát ami azért elég taszító...


Sok sikert az élő talihoz de ha te tudod mit akarsz akkor miért pocsékolod rá az idődet?

Úgy néz ki Te a rendes Fiú/Férfi kategóriába tartozol akkor miért a kétforintos kislányok érdekelnek? Kapva-kapnának érted a normális gondolkodású Nők! Csak az a baj, hogy Te is az ilyen rissz-rossz retkekre pazarlod az idődet ahelyett, hogy olyat keresnél aki megbecsül és értékeli, hogy Nőként kezeled előzékeny és udvarias vagy és a jellemét is igyekszel valakinek megismerni...


Ezt a csajt Bárki meghívja egy kólára a helyi kocsmában és már a wc-ben azt csinálhatnak vele amit akarnak...

0 tartással sok mindent nem fog elérni... Ha odamész hozzá az élőtalin és annyit mondasz neki, hogy szo.pjál cica először eljátszaná a sértődöttet de 5 perc után térdelne... És ez Nőként a véleményem erről a lányról!


Mondják, hogy k.urvából lesz a legjobb feleség de az nem ebben a kórban van! Ahhoz neki még idősödni kell! Amit ettől a lánytól kaphatsz az valami fa.sza nemibetegség maximum...


Mennyi idős a lány, és Te?

2012. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hiába írod neki, hogy nem szereted az ilyen nőket mégsem bírod lepattintani... Nem lehet, hogy csak magadat győzködöd holott igenis pont ez a rib.ancos stílus a Te eseted? Ha nem tetszene nem beszélnél vele azóta is és nem is gondolkoznál a találkozáson... Nem???


Mivel nem bírod lerázni, (és nem azért mert tapad, hanem mert egyszerűen eltekerte a fejed) Ő pontosan tudja, hogy hogyan kell használja magát, a szavakat és a testét is ahhoz, hogy TE tapadj RÁ!!! Te meg ebbe a csapdába nyakig beleestél :) Ez a lány az a kategória aki ígyis-úgyis eléri amit akar! Le fogsz vele feküdni ez tuti, hiába nem akarod de ezt a dolgot nem te irányítod hanem a kiscsaj! :)

2012. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!